Dexter Jackson ve Victor Martinez **18 Ağustos 2007**

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Private tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
  2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Martinez favori adamım, ama bacakları hala cok geri Mr. Olympia olmak için, üst taraf ise gerçekten süper, bacaklarının hala zamanı var...
    Dexter'ın karnını ben hiç beğenmiyorum, oblikleri ile karnı arasında değişik bir görüntü vardır, ama bu resimlerini çok beğendim, bence Victor'dan ileride, Victor beklediğim atağı yapamadı, bu sene Olympia olabilir diye bakıyordum ama son resimlere bakıyormda, daha pişmesi lazım...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    dexter sevdiğim bir vgci değildir ama hernekadar aynı açıdan alınmış polar olmasa da omuz başlarında victor'a göre üstünlüğü ortada..

4. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    victor martinez usul usul ben geliyorum diyor.ama dexter omuz trapez ve göğüs kası olarak açık ara önde gibi geldi bana tabiiki bu benim fikrim...

5. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    victorun kalfları çok şekilsiz colemanımsı bi vücut yapısı war bana göre colemanı bay bi anımsadıyo dexterın vücudu güzelde boyu kısa fazla bi hacim yok victor martinezle baş edemez bu yıl 3.olur victor

Sayfayı Paylaş