dersler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Şafak Bilgili tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Merhaba lise 2 ye gidiyom bazî yazılılar iyi bazıları kotü sizce ne yapiyim

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Daha çok çalış.

Bekci, swepturex, mericboss99 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Lise 2 aynen senin durumla aynı bazı dersler iyi bazıları çok kötü tüm gün okul eve gel yemek ye spor yap falan derken derse zaman kalmıyor bile bazı zamanlar

Şafak Bilgili bunu beğendi.
  4. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    ara verdim zaten birsey yapamamistim sdece mekik çekiyom karın kası güclensin diye

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    manita var mı manita?

6. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Yok abi tek tabanca takılıyoz biz :)

7. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    aynen bro karizmamdan hiç taviz vermem :cool:

8. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
  9. swepturex

swepturex Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İhracat
    valla akşama kadar aşırı stresli ve yoğun bir şekilde çalışıyorum.. çalıştığım firma kurumsal bir firma.. tahıllı tost ekmeğine sürdüğüm fıstık ezmesini ceketimin cebinde getiriyorum bazen ve bazen spor çantayla geliyorum işyerime.. evet çok hoş bir görüntü olmuyor tabiki =) yine çok hoş görünmesede ben o 5 dakikalık arayı bir şekilde ayarlayıp ara öğünlerimi yiyorum.. akşamda sporumu yapıyorum hatta bazen evde yada serviste çalışmam gerekiyor ihracat evraklarını hazırlamak için.. laptop kucağımda gidip geliyorum serviste.. zamanını iyi yönetmeyi öğrenirsen okul da bu spor da sana yük olmaz.. antrenmanının hakkını vererek çalışırsın haftada 3 gün 45-50 dakika.. yeterde artar bile.. zaten daha fazla çalışmanın çok gereği yok.. Okulun daha önemli ama spor yapmak seni daha zinde ve sağlıklı hissettireceğinden okul konusunda sana pozitif bir şekilde yansıyacaktır.. hem hayatına tempo kazandırırsan ilerde de zorluk çekmezsin.. yani sporunu da yap elinden geldiğince.. ama unutma okul işi 100 metrelik depar işi.. tempoyu kaybetmemek gerek.. okul hayatın bittikten sonra sevdiğin şeylere daha fazla enerjin ve vaktin kalsın istiyorsan okulda başarılı olman Türkiye şartlarında mecburi artık biraz.. o yüzden farkına bile varmadan bitip gidecek bu bir kaç yıl dersleri ihmal etmemen önemli.. ve tabiki vücut geliştirme okul ile karşılaştırınca yapı olarak biraz maraton koşusu gibi.. başarı için sürekliliği mümkün mertebe bozma ve antrenmanını kısa ama sağlam yap yeter.. ikisinde de başarılı oldukça hayattan aldığın haz zaten tatmin edecektir seni.. ve ikisininde getirilerini büyüdükçe dahada farkedersin =)

10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bu devirde artık herkes okuyor iyi kötü üniversite mezunu oluyor eskisi gibi değil işler eskiden lise mezunu bulmak bile bir mucizeydi artık iyi yerlere gelmek için çok çalışman lazım derslerine sağlam bir üniversitede okuman lazım bir kaç dil bilmen lazım yani iş hayatında iyi yerlere gelmek istiyorsan hele ki sanatsal bir yeteneğin yoksa ailedende zengin değilsen kendini çok geliştirmen lazım şimdi sana bu yazdıklarım hikaye gibi gelebilir ama ilerde anlayacaksın

11. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    anladım abı

Balboa7 bunu beğendi.
  12. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Evet lise 2.sınıfım ve 12 yazılıdan 6 sı zayıf ve 6 zayıf olmayan yazılılarda seçmeliler ingilizce coğrafya ve dil ve anlatım var biyoloji öğretmenim raporlu olmama rağmen performansımı getirmedi olarak girdi. Stres altındayım sigara içiyorum mutlu değilim sporumu yapamıyorum galiba ölmek istiyorum.

Şafak Bilgili bunu beğendi.
  13. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Neden ölmek istiyon Olum. Benim Bir Matematik Zayıf Diğerlerine Çalışıyorum . Bir faka bastık diye bırakmayacaz . Sporumu yapmaya çalışıyorum . derslere çalışıyom yazılılara mutluyum :D

14. Ömer Faruk Topal

Ömer Faruk Topal Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Daha çok protein al

Qarden ve Yaver27 bunu beğendi.
  15. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    :D

16. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Bir incir ağacı bul. Onun dibinden bir avuç toprak al. Bunu 1 litre ılık keçi sütüyle 3 saat kaynat. 7 gün güneşte beklet. Sonra bütün karışıma nane ekle. Mikserde çırp. 3. gün sabah namazında hepsini gidip denize dök. Durumun düzelecektir.

17. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Valla bilmiyorum mutlu olamıyorum herkese karşı gülüyorum ancak mutsuzum arada hap içsem mi felan diyorum da içmem ya :D sigaraya basladım farkında bile olmadan kız arkadasım sayesinde ayrıldım ama sigaraya basladım baya faka bastım galiba

18. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Oku tabiki daha çok çalış ancak derslerde başarılı olmakta iyi bir geleceği vaad etmiyor kesin olarak.Yıllarca okumuş ve başarılı olmuş ama hiçte yüksek para kazanamayan insanlar tanıyorum.Ya da çok para kazanıp sosyal olarak hayatı berbat olan insanlar ( bunlar yetişkin insanlar ).Kısacası hayatın sana ne getireceğini bilemezsin elbette her zaman çok çalışmak gerekli ancak farklı alanlarda bir çok ünlünün ve başarılı insanların geçmişlerini araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Bu hayatta artık biraz şans mı yoksa başka bir şey mi dersiniz ondan gerekiyor :D

En basitinden belki kimsenin bilmediği bir köyde çalışsa dünya şampiyonu bir boksörden daha başarılı olabilecek potansiyelli bir çoban vardır ama imkanı tanıyanı vb. hiçbir şeyi yoktur hayatını öyle sürdürmek zorundadır.Futbol , akademik başarı vb. her türlü konu için böyle olabilir.

Benim fikrim böyle.

Son düzenleme: 27 Kasım 2014
    Savino89 ve Balboa7 bunu beğendi.
  19. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    aslında çok doğru düşünüyorsun bende açık açık yazmıyorum zaten herkesin morali bozuk dahada bozmamak için çok okumak çalışmanın çok bir anlamı kalmadı iş açısından herkes üniversite mezunu sonuçta ha herkesin okuyamayacağı üniversitede okusanda bu kez dediğin gibi yaşam standartın yükseliyor ama işten başını kaldıramıyorsun sonuç olarak hep gençlere spor sanat artık neyse yeteneklerini keşfetmelerini derim eğer yoksa ailenden zengin değilse orjinal bir fikriniz yoksa maalesef şartlar çok kötü kirayı faturayı ödüyorsanız borcunuzda yoksa şanşlısınızdır ha şans derken başarı ve güç hikayelerini bende okuyorum hep birileri yeteneği olan gencin elinden tutmuş oluyor yani siz zeki olabilirsiniz çalışkanda hatta grişimcide ama bu iyi bir yaşam yaşayacağınız anlamına gelmiyor ha ayrıca şu konuyada değinmek istiyorum üniversite okumakla cahillikten kurtulunacağını sananlarda var buda komik bilgilerini güncellemedikten araştırmacı olmadıktan sonra pekte insanın bilgili olduğunu söylenemez

Bekci, Savino89 ve neverbackdown. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş