Denizli'de salon...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Defakto tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Denizli'ye yeni taşındık.Daha önce Kütahya'da öğrenci olduğum için orada 6 ay gitmiştirm.Denizli adliye taraflarında oturuyorum.Eğer bu taraflarda bildiğiniz yer varsa ya da şehrinük daha merkezi taraflarında fiyatı yüksek olmayan kaliteli yerleri, paylaşırsanız sevinirim.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kütahyada müsabık birinin salonu vardı aa adı şu anda aklımdan uçtu.bunun haricinde 11. piyade tugayına çıkan yolda sağ tarafta ara sokakta köşede var.mutlaka görürsün.kapanmadıysa fiyatıda makuldu.

Defakto bunu beğendi.
  3. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim.Benim okulum bitti artık zaten.Bundan sonra Denizli'de gitmeyi planlıyorum.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    salon sahibinin ismi kutbettin bulut.

5. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kutbettin Bulut'u tanıyorum.Oğlunun salonunda çalıştım 1 ay, adı Davut.Yalnız babası Buharkent'te (Aydın'ın ilçesi) salon açtı.Denizli ile bir alakası yok sanırım.

6. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    oturduğun yerlerde bulman zor...illaki şehir merkezine doğru geleceksin...benim salonum sorisa memnunum da...fiyat olarak ta makul...2 aylık 100 tl...düşünürsen adres olarak yardımcı olabilirim..

7. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin söylediğiniz salonu googgle'da aratınca buldum.Adresini de öğrendim fakat,bana aylık 50 ytl biraz fazla gelir.Bu yüzden başka salon ismi verebilirseniz sevinirim.

8. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Bende Denizli'de oturuyorum Denizli'nin en kaliteli salonu Anıt Han'da salon sahibinin ismi Yavuz (kuzenim oraya gidiyor 1 günlüğüne bakmaya gitmiştim oradan biliyorum) mekan olarak çok büyük ayrıca hoca çok ilgi gösteriyor yalnız fiyat olarak biraz pahalı sana 2. önerebileceğim sorissa var fiyatı uygun.
    Pazaristan'ın arkasında Aerobic Spor Salonu var onuda önerebilirim antranörü Nebi Eyi fiyat olarak uygun.

Kutbeddin Bulut şuanda Buldan'da diye biliyorum.

9. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Karıştırmış olabilirim.Buldan ya da Buharkent'te ikisinden birisi.Aerobic spor salonu aylık ne kadar acaba?

10. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Ne kadara anlaşacağına bağlı.

-3 ay 140

-6 ay 200

diye biliyorum ama anlaşırsan birazdaha ucuza yapabilir.

ama ben sana Aerobic'i önermem Sorissa daha iyi oda aşşağı yukarı aynı fiyatlarda(tam olarak bilmiyorum).

Defakto bunu beğendi.
  11. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim sorissa ile konuşacağım sanırım.Adliye taraflarında da bulursam ,bırakıp kendi evime yakın yerlere giderim herhade.

12. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Selamlar herkese konu biraz eskimiş ama yazmak istedim Denizli'li olarak. Sorisa Spor Merkezi 1997'den beri Denizli'de hizmet veren bir spor salonudur. Şuan Çaybaşında ve Bereketli'de olmak üzere 2 şubesi var. Çok yakında 3. şubesini de açacak. Baş antrenörü de Uğur Özer , denizli Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu resmi il temsilcisidir ve kendisi 3. kademe antrenördür. Türkiyede 3.kademe zaten çok az antrenör var. Türkiye ve dünya dereceleri yapan kulübümüzün vücut geliştirme ve bilek güreşi başarılarını zaten saymaya gerek bile yok.

13. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Pazaristan'ın arkasında Aerobic Spor Salonu var oraya gittim ama çok kötü biyer dambıl falan yok sehpalar dandik biraz .sanki 120 kg bench kaldırmaz gibi geldi bana..tatil için denizliye gittğimde sorisaya gittim tek antremn yapcam dedim fiatı biraz pahalı geldi sonradan aerobiceğe giitim çok kötü biyer...sorissa içinse şunları söyleyeyim ; çok güzel bi yer aletler falan da çok iyi..hem temiz hemde undergrand bi salon..içeri girer girmez YEAHH BUDYY diyceğinize eminim ;)

14. furkan1453

furkan1453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aerobıc center

Arkadaslar ben denizlide aerobıc center spor merkezine gidiyorum aletler tam prpfesyonel cok memnunum antrenörler profesyonel fiyatları cok uygun cınar pazaristanın arkasında nebi eyi herkese iyi sporlar

15. namesis

namesis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    performans spor klubü var Bursa caddesinde, salon biraz küçük fakat belirli saatlerde oldukça müsait oluyor, üniversite öğrencisi olup boş vakti olanlar için hem ortam bakımından hem de fiyat bakımından güzel bir salon. şiddetle tavsiye edilir.

Sayfayı Paylaş