Definisyon supplementlerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ivedone tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Muscletech nitrotech protein tozu
    Animal cuts
    Hardline CLA
    Multipower l-carnitine
    BSN no-xplode

Arkadaşlar eklemem gerek supplement varmı uzun araştırmalarım sonucu böyle bir kombin yaptım fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

2. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Protein tozu yerine amino tercih etseydin şişkinlik açısından. Birde bobreklere fazla yuklenmemek acisindan carnitine yi cikarirdim eger cok yagli ve kilolu degilsen cla ve cuts isini hayli gorur.

3. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    21 günlük sıkı bi diyet ve çalışma yapıcağım 1.82 boy 76 kg yim %16-17 yağ oranım vardır eminim. onu %8 lere çekmeyi düşünüyorum carnitine o yüzden almak istiyorum ama gerek yok dersen şu anda çıkartabilirim.

4. warwolf26

warwolf26 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim kadarıyla 21 gün kadar kısa bir sürede %8 e düşmen imkansız :S

kaka bunu beğendi.
  5. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Yag oranini 21 gunde 8 e dusuremezsin bosuna bobreklerine bu kadar yuklenme.animal cuts cla isini hayli gorur cokta yagli degilsin.

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ne kadar süredir bu sporu yapıyorsun ? Bunu sormam bu ürünleri kullanıp kullanmaman anlamında değil kas kütlen ne durumda ?

Eğer vücudunda kas kütlesi yoksa ( sonradan inşaa ettiğin ) sorun değil ama varsa BCAA eklemen lazım. Kas kaybını minimuma indirmek için. Bunun yanı sıra BSN no-xplode e gerek yok. NO ürünü gereksiz. Ki termo bir ürün kullanacaksın

Kısa sürede o kadar yağ yakamazsın kusura bakma. Gerçekci olman lazım daha ufak hedefler koymanı öneririm.

Ayrıca Cuts - cla - l carnitine kombinesi yapabilirsin. Bu gayet normal bir kombinedir. Sabahları cuts antrenmandan 15 dk önce l- carnitine ve genel cla kullanımı. Öğün öncesi ve akşam yatmadan önce.

7. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Nitro tech protein tozu içinde creatine mevcut .

BSN Xplode içinde yüksek oran creatine mevcut.

Kullandığın bu iki ürün su tutar azda olsa hacim alırsın definasyon için uygun değil.

Diğer ürünlerde sorun yok

8. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    1 senedir yapıyorum. vücudumun genel durumu şu anda gayet iyi tabi kendi kıyaslamam la ayrıyetten 2 sene kickboks geçmişim var. BCAA olarak içerisinde hem glutamine ben BCAA var SCIVATION XTEND 375 gr bunumu almamı tavsiye edersin yada sadece BCAA mı alayım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:41 ----------

1800-1900 kalorili bi diyete gireceğim o yüzden bsn xplode almayı tercih ettim enerji bakımından kesinlikle düşeceğim whey protein olmazsada kas kaybederim diye korkum var.

9. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    upupupupup

Sayfayı Paylaş