Dambıl, kapı barı ve ev imkanlarıyla VG ye devam etmek.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve celeron tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. celeron

celeron Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonunda 2 aylık üyeliğim bitiyor, salondaki ortama alıştım fakat ulaşım ve maddi durumlar ve hatta okulların açılmasıyla birlikte salona gitme ihtimalimin kalmaması gibi etkenlerden dolayı vücut geliştirme sporuna evde devam etmek istiyorum. Evdeki imkanlar şunlar; ayarlanabilir dambıl, kapı barı.... Sizce bunlarla hangi bölgeleri çalıştırmakta sorun yaşarım, salondaki hangi hareketlerin ve ya makinelerin yerini tutamaz? Sonuç olarak çok kaybım olur mu? Bir de kafama takılan bir konu var salondaki hoca ''zayıfsın mekik çekme kilo almanı vücut gelişimini yavaşlatır'' diye bir şeyler söyledi ne kadar doğrudur? Boyum 182 kilom 72.

MyShadowKing bunu beğendi.
  2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ''zayıfsın mekik çekme kilo almanı vücut gelişimini yavaşlatır'' demiş hoca. Mekik cekmek ınsanı zayıflatmaz kı kaslarını sısırır yanı kasların gelısır.Ben kilolu oldugum ıcın arastırmıstım mekik zayıflamaya yaramaz kaslarını gelıstırır yazıyodu makalede.Ve tabıkı salon kadar etkili olmaz ama gelişirsin tabiki .

Basarılar abi.

celeron bunu beğendi.
  3. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Kardeşim bende evde çalışıyorum ve çok iyi değişim yaşadım ramazn dolayısıyla ara verdim sadece aklını kullan ve evdeki malzemelerle kendine alet üret :)

celeron bunu beğendi.
  4. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ve inan bana evde daha rahat yaparsın ama evde tembellik edebilirsin azim ve irade ile hersey basarılır sendeki malzemelerin hicbiri olmayanı var adam sınav ve mekikle vucut yapıyor :D

celeron bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş