Damar Çıkarıcı Arjinin Tavsiyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve asasking12 tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.1 yıldır bu sporu yapmaktayım,forearm bölgesindeki damarların çoğu belli oluyor şöyle diyeyim elden dirseğe kadar şerit gibi burda sıkıntımız yok.Sıkıntı bicepsin üzerinden geçen damar ile alakalı dediğim gibi damarım dirseğe kadar geliyor ama bicepsin üstündekini anca triceps pozu verir gibi yaparken görebiliyorum onun haricinde normal şartlarda gözükmüyor.Biraz takıntı yaptım gerçekten çok estetik katıyor kola.Benim istediğim normal dışarı çıktığımızda yani her zaman gözükmesi.
    İsteyene SS ekleyebilirim.

Bu nedenlerden dolayı arijinin almak istiyorum ayrı olarakmı alayım ayrıysa hangisini tavsiye edersiniz veya hazır protein tozumda bitmişken Muscletech hardcore pro series 4 ıbs. mi alsam zira onun içeriğindede arijinin bulunuyor ama değerlerini bilmiyorum.

Yaş 19-Kilo 71-Yağ oranı %11
    Bütçe olarak tek başına arijine 100tl ücret ödeyebilirim.

2. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Fotoğraf koyarsan güzel olur.Aslında hemen arjininde arama çareyi biraz daha define olmaya bak yağ oranını %10a düşürmeyi deneyebilirsin.

3. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam eve geçince en kısa sürede ekleyeceğim.Yağ oranı hedefim aslında %7 bakalım kaslarımıda kaybetmek istemiyorum define olmaya çalışırken,dikkate alacağım.Birde şu sıkıntım var hocam benim damarlar bir varlar bir yoklar bazen bir bakıyorsun bayağı şişkin çıkmış bir bakıyorsun hiçbiri gözükmüyor bu sorunada bir çare varmı acaba ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.google.com/search?q=arg...14,d.dmQ&fp=361a7825d80814ae&biw=1360&bih=707

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş