Daha önce kilo vermiş biri varmı yardımcı olucak ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve azeer tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. azeer

azeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar ben 8 ay önce 120 kiloydum şuan 90 kiloyum.Ayda 3-4 kilo verdim bazen 5 oldu ama çok nadir.Dengeli beslendim protein ağırlıklı beslendim karbonhidrat ihtiyacımı yararlı karbonhidratlardan sağladım.Haftada 7 gün spor yapıyorum 4 gün ağırlık 3 gün kardiyo şeklinde...

Merak ettiğim konu kısa sürede çok kilo vermememe rağmen göbeğim ve bacaklarımdaki yağlar sert değil yani jöle gibiler.Hani diyeceksiniz yağ zaten sert olmaz.120 kilo iken daha serttim.Demek istediğimi anlamışsınızdır zaten anlatamadım tam ama.

Ne yapmalıyım kilo vermeyi bir süre bırakıp iyice sıkılaşmasını mı beklemiliyim vücudumun yoksa ben aynen devam edeyim vücudum sıkılaşırmı.

Boyum 175 hedef kilo 75

Daha önce 40 kilo üzeri veren arkadaş varsa yada bu konularda bilgili biri varsa biri bana yol göstersin çünkü zayıflayınca derimin sarkmış olmasını hiç istemiyorum.

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Boyuna göre önceden kilon fazla olduğundan deri kilo kaybına bağlı olarak deri sarkması oluşmuş anladığım kadarıyla.Spora ve diete devam et.Vücut 6-8 ay sonra bu sarkmayı yok edecektir.Eğer aşırı derecede değilse ve buna bağlı olarak cerrahi müdahale gerekmiyorsa.Resim koysaydın daha iyi olurdu.

3. azeer

azeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Görüşünüş olarak normal gözüküyor fakat dokununca sanki içi boş gibi derinin.

Aşırı sarkma olmadığı sürece vücut toparlar diyorsunuz yani

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle sen diete ve spora devam et ve sabırlı ol.Başarılar!!

azeer bunu beğendi.
  5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    BEN TAM 40 kilo verdim 115 tim şu an 75 im bende bile hala sarkma vs çok az da olsa var ve ben ayda maks 2 kilo vermişimdir.Yapman gereken şey aynen devam et sabırlı ol o kadar kilo verdikten sonra toparlaması uzun sürüyor

azeer bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Yag yakimi gunluklerine gozatiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş