Dıstan al Icten al Egık tut Duz tut.....Bırakalım artık boyle isleri

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mjacksonwithus tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    sizin soyledıklerınız aksını kastetmıyorum. tskler ozen gosterdıgınız ıcın olumsuzda olsa yapıcı elestırı yapan herkeze minnetkarım.

migde deki ilk cift kas dengesız olunca birisi az birisi cok calısmazmı simetri bozuk olunca ? buna baglı olarak biri kucuk bırı buyuk olmazmı acaba? ben boyle fikir yuruttum. dolayısıyla kucuk kasa baskı uygulayacak sekılde birazcık yan donsek mekil cekerken en azından az da olsa faydalı olamazmıyız?

mesala mitokondrinin chest i gibi bir kası kendımızde denedıgımız gıbı bench yaparak aynı etkıyı verebılırmıyız? tabiki kisiden kisiye degısır ama arada gercekten farklı kas sekıllerı gormuyorda degılız. ozellıkle su kas sekıllerı farklı olan arkadaslara kafayı taktım ama boyumu asıyor.

2. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    buda mitokonrinin bir resmi bu bıraz fıkır verıcı olabılır. hic bir bilimsel bilgim yok ama mitokondrinin chestinin kasılması bızımkı gıbı olması ımkansız gıbı gelıyor. mutlak farklı olan uygun acıdan hareketlerı yapmak gerekır diye dusunuyorum.

Ekli Dosyalar:

3. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    burda yanlıs yazmısım decline olandı galıba hareketın adını gene yanlıs yazmıs olabılırm..

Son düzenleme: 18 Mart 2010
  4. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Ne alakasi var anlamadim.
    Her salonda gorursun, gormussundur, orda gormediysen biyoloji kitaibnda gormussundur orda gormediysen anatomik kitaplar okuyorum diordun ordan gormussundur, orda gormediysen arkadaslar sana kac mesajdir anlatiyor, insan kas yapisini.
    Birak mitokondrinin gogus kasinin seklini, kas sekli farkli olabilir, buyukluugu farkli olabilir ancak velakin kasin dizilimi aynidir.
    A kasini gelistirme sekli ayndir vs. aynidir. sen tutus seklni deistirirsen baska kasa yonlenirsin ve ya o kasi baska sekilde uyarirsin ama o sekil tutan herkes o kasi ayni sekil uyarmis olur. senle ben bir hareketi ayni sekilde tutarak yaparsak ayni sekilde uyaririz seni farkli beni etkilemez.her tutus bicimi farkli bir etki birakir ama herkes de ayni etkiyi birakir.sana bana ayri etki yapmaz...

5. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    affffff kac kere daha tekrarlamalıyım bılmıyorum. iletisim sorunu yasıyoruz. bende bılıyorumkı ornek olarak sınav cekerken kapalı tutunca arka kola daha fazla yuklendıgımızı ve bunun dogmus butun ınsanlarda aynı sekılde oldugunu. bunu kasdetmıyorum hala anlatamadım derdimi.

elinizde makale ceviri benzeri bisi varmı acaba ? bu kadar kesın konustunuz. yani kas seklı bariz degısık olan ınsanların bızımle aynı calısınca aynı etkıyı gorecegı hakkında.... bunu schwarzxxl gibi birisi soylese kanıt ıstemem inanırım. ama sızı hıc forumda gormemıs bırı olarak ne kadar bılgıye sahıb oldugunuz bılmedıgımden sordum.

Son düzenleme: 18 Mart 2010
  6. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    :)))) Birader kusura bakma oturup sana kanit makale ariyacak degilim; sozumu bilen dinleyen alir benim burda amacim yanlis ve gerksiz konusmalariyla forumda surekli cikintilik yaratan; daha nededigini ne demek istedigini bilmeyen, bu sporu felsefesinden, kisiye kattigi bircok erdemden ziyade kisisel kompleksleri yuzunden baslamis, devam ettirmeye calisan, bu nednele hergun yeni bir fikirle gelen, evinde babasiyla olan sorunlari bile foruma anlatan bunda cekinge gormeyen birilerinin insanlari yanlis yonlendirmesi, ukalalik yapmasi beni rahtsiz ettiginden dolayi yazdim; yoksa sana birsey ogretmek icin yazmadim. Zira ogrenmeye niyetli olsan benden once bu forumda bircok degerli yazar sana birsekilde birseyler anlatmaya calismis ama anlayana.

Yine soruna gelirsek; ben senin nedemek istedigini cok iyi anladim ama seni beni anlamamissin. Soyle tutus,b oyle tutus vs. diosn, a sahsinin vucudu daha farkli calisma gerektirir diyorsun. Cok dogru diyorsun. zaten oyle oluyor, bircok hoca da sana tutus seklini ogretirken snein eksigine gore tutus gosteriyor. Kisiyi en iyi kendisi bilir demissin ya; haklisin peki ozman neden surekli foto paylasip eksigim nereler nasil calismaliyim diye fikir danisiyorsun?

umur35 bunu beğendi.
  7. muratturan

muratturan Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bence burada konu olan şey şu; her insanın kemik yapısı aynı değil kiminin omuzları geniş kimininki dar ...vs... bunlar hareketlerde ufak farklılıklar oluşturur bence,bence olay kas şeklindeki farklılıktan çok kemik yapısında bitiyor

mjacksonwithus bunu beğendi.
  8. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    senden ricam konuyu mahfetme ıstemıyorsan okuma. ayrıca babamla olan sorunumu anlatmısım ben ? iftira attıgının farkındasın degılmı? kisisel kompleksım olsa butun body sitelerinde bir accountum olurdu. bu siteden baska yok olmasına gerek yok.

makale arama bana. oyle bır yazmıssınkı sankı bır yerden bırseyler bılıyor gıbısın :p bende kaynagını ıstedım senden. sitede resmı bıle olmayan kısı cok. sana nasıl guvenebılırımkı ne kadar bılgın oldugu konusunda hatta sporu yapıp yapmadıgını bıle bılmıyorum. ben bılıyorumkı bu forumda kayıtlı 4-5 ay bu isle ugrasmıs bırakmıs ama sitede asılı kalmıslar cok fazla ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:37 ----------

bu yonuyle hıc dusunmemıstım. biraz arastırma yapıcam. yakında yazarım kaynaklarıyla beraber. benımkı bır yanılgıysada gene yazarım dogrusunu beraberce ogrenmıs oluruz.

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Dedıklerın havada kalmasın bende bır ıkı lınk atayım..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/stonebabybody-sakatl-ktan-34-gun-t24321.html?p=253244#post253244

Konunun ılk mesajının ılk cumlelerıne dıkkat..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...mart-2010-say-t25517.html?p=268913#post268913

Mesaj herseyı anlatıyor..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sizce-bu-tav-rlar-normal-t21965.html?t=21965

Bu konu da su cekıngenlık meselesı.. Boyle bır utanmazlık ve uslup baska bır konuda bulamazsınız bu forumda..

Fotograf koyma konusuna gelınce, tamam onlarca fotograf koydun da neye yaradı..

Hala 35 cmlık kollarına 38-39 deyıp, kutle kazanmayı basaramadıgından "tam defıneyım ben" dıye ovunerek, ozelden "haklısın yalan soyledım olculerım konusunda, benım o yazdıklarımın cogu forum acemılıgınden doguyor, benımle arkadas olur musun"dıye mesaj attıgın halde hala sureklı atıp tutarak nereye gelmeyı planlıyorsun merak edıyorum..

Senı cozdum ben.. Bırısı sahte bır resımde koysa yeterkı ıyı bır profıl resmı olsun.. Hemen asıgı oluyorsun.. Benden sana tavsıye, buradakı profıl resımlerınden degıl, mesajların altında yatan kafa yapısından çöz ınsanların sevıyesını.. Sen sımdı foto koydun ya herkes sana guvenıyor sana sempatı duyuyor senın mantıgınla.. Gercekte oyle mı, bence sende cok ıyı bılıyorsun cevabını..

Bır gun bakıyorum "ek besıne son verıyorum" dıye baslık acmıssın dıger gun "steroıd basacagım" dıye baska bır baslık sonra onun sonunda da askerden sonra kullanacagım dıye vazgecme, erteleme..

Askerlık konusu da acılmısken, askere gıtsende vatana, mıllete, foruma bır faydan olsa.. En kısa zamanda vatan gorevını yaparsın ins..

Son düzenleme: 19 Mart 2010
    linc88 bunu beğendi.
  10. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    :=) ah umur ah... kucuksun hıc anlamıyorsun ben ıstedıgım yere geldım. en cokta sen yardımcı oldun bana sagol Allah ın senden razı olsun... sen dinazorlarınla yasa artık gercek manasıyla online olarak id mi goremıyeceksın. birde cosanostramı vardı oda bayagı yardımcı oldu =))) motive oluyorsan benım kolum 32cm istedıgın gıbı kullan benden sonrada daha da yaz daha da populeritemiz artsın :p unutma bak daha gercekten online olarak goremiyeceksın. hayatta hep senin gibi basamaklar cıksa karsıma cok daha kolay tırmanırım. kendine ii bak

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    bu forumda sana yardımcı olmuş insanları üzerine basacak basamak olarak görüyorsan zaten buradaki ömrün uzun olmayacaktır.

forum hayatın moderasyondan bir arkadaş bu başlığı görene kadar sürecektir.

ibret-i alem için başlık silinmeyip, kilitlenmeli bence.

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Gereği yapılmıştır.

konu kitlenmiştir.

Son düzenleme: 20 Mart 2010
    batgun, umur35, 2shae ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş