düzensiz ventolin kullanımı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ulasmen tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    arkadaslar kafama takılan bir soru var ben yaz odnemine girdik bende hazır yazken yag yakayım diye ventolin almıstım kardioda yapmaya baslarım diye ama ben ventolini cok duzensiz kullandım bu tur bir kullanımın zararı varmıdır kafamı kurcaladı ilk basta 2 hafta hergun 1 tablet attım sonra arada 1 attım 2-3 gune bir mesela bi kere bi yere gittim goturmeyi unuttum 1 hafta hic atmadım geldim yeniden basladım ama hic gunde 1 tabletten fazla atmadım sımdıde antreman oncesi 1 tablet atıyorum sadece antremandan 2 saat once o kadar bozokaydın hocanın actıgı ventolinle ilgili baslıgı okudum ama istedigim yanıtlara ulasamadım doktorada sordum dahiliyeciye bisi olmaz dedi ama ynede merak ettim.. :Dhyper_

2. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    ventolin alındığı dönem için etkilidir. etkisi kullanımla artmadığından düzensiz kullanım etkisini değiştirmez. yani birikici etkisi yoktur. yanlız başlarken düşük doz başlayıp, sistemi zorlamamak gerekir.

ulasmen bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş