Creatine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tamiyatr tarafından 25 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;
    Bir dostumun tavsiye eddiği bir karışım için katerin kullanmam lazım.Ama benim için erkenmi değilmi bilemiyorum 23 yaşındayım 1,71 boyum var 55 kiloyum :( :( :( :( (gerçi özelliklerimi her forumda yzmaya çalışıyorum ki daha iyi yardımcı olun diye) ve katerin kür yapmaya girermi fazla cılız bir yapım var bunu kaldıra bilirmiyim.Bana tavsiye edeceğiniz katarin ve ya başka bir ürün varmı.Bu sporuda 1,2-5 haftadır yapıyorum.Yardımlarınızı dört gözle bekliyorum.Herkeze bu sporda başarılar dilerim.Sevgilerim ile

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    katarinden kastin creatin ise bu supplementdir.korkmana gerek yok...

3. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın saydam dediğiniz creatin gibi bu ben yanlış yazmışım.Birde ricam supplementdir nedemek.Birde ürün linki versem bana yardımcı olurmusunuz.Saygılarım ile

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    creatinle ilgili onlarca başlık forumumuzda mevcut yeni bir başlığa gerek yok lütfen arama yap

5. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir staffa öm yazdım bu konuyu acmaya herangibi bir mahsur yok dedi.Arama yaptım ama benim özelliğimde kullanmak sakıncalımı değilmi diye merak ettim

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    katerin diye yazdıysan ömde de, yolladığın arkadaşımız farklı birşey sanmış olabilir.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    daffy bana atmisti pm i.ama farkli bir karisim sormustu onun icin yazabilirsin demistim arkadasa

8. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Özürdilerim.Sorun yaratmak istemedim

9. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bir abim bana şu karışımı verdi.
    1 adet 400 gr nesquik
    10 adet 20 gramlık arı bebek maması
    bunu karıştırıp hergun 2 cay bardağı karışımı 500 ml süte karıştırcam üzerine 2 yumurta 2 çay kaşığı bal alacam yalnız bu karışama cearatine ekliyecem (katarin yazmaya çalıştım).
    Yalnız katarini bu karışıma hepsinimi ekliyecem yoksa süte karıştırıpmı içeçem kafam karıştı :shock:

Alacam üründe Ultimate Nutrition
    CreaPure 300 gr yaptığım karışımamı yoksa sutun içinemi yardımlarınız bekliyorum.

NOY:Eksik yaadım bna tarifi veren arkadaşa ayıp olmasın diye kusura bakmayın .
    Sevgilerim ile Deniz

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    canim kardesim... bi kere kreatin desen suna olmuyor mu. kareten kateren katarina diyip duruyorsun... yanlis anlama senin iyligin icin diyorum. c yerine k koy. kreatin! bu kadar zor mu? eminim degildir :)

simdi soruna gelelim. creatin benim bildigim yumurtayla sütle yemekle falan alinmaz. vücudunun creatinden en iyi sekilde yararlanmasini istiyorsan ac karnina sekerli su (veya elma suyu) ile karistirip iceceksin. yoksa vücut tarafindan iyi emilmiyormus. mesela sabah uyaninca deneyebilirsin veya antremandan sonra. saygilar.

11. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Spor yapman şart birkaç ay daha sabret bence, creatini tek başına alırsan hiçbir işe yaramaz, peşinen söyleyeyim.
    Haftada 3-4 sefer haşlanmış patates, makarna, pilav, tavuk eti ve üzüm suyu. Bunlar sana yeter. Ayrıca nesqik midir nedir o tip şeylerde zararlı. Ballı süte devam.

12. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca şunuda belirteyim, sen kafana taktıysan kesin kullanırsın. Ozaman günde 3gr sadece spor zamanı ve spordan önce,su veya üzüm suyuyla alıp kullan. Ama gereksiz benden söylemesi...

Sayfayı Paylaş