Creatine+Glutamine+Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gargey tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gargey

gargey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet baslıktada gorebileceginiz gibi glutamine creatine ve protein tozu almaya karar verdim protein tozum zaten var ve kullanıyorum ama whey kullanmıyorum sımdı wheyde aliyorum.Sorum su
    1.protein tozu ve glutaminenin zararlı olmadıgı kanısındayım fakat creatine kaslarda su tutumunu saglayıp sismesine neden oluyor diye biliyorum ne kadar dogrudur bilemiyecegim peki kalbe bir etkisi varmıdır?
    2.hepsini kullanan bir kiside gorulebilicek yan etkiler nedir?
    3.her sey olumlu olursa nasil bir degisim gozlemlerim gozle gorulur bir fark olurmu ?
    4.creatine bırakınca toplanan sular atilip hacim kuculurmu yani bir kere baslayınca hep devammı etmeliyim ?

2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    En güzel bulk kombinasyonlarından birine karar vermişsin. Creatine yi uzun süre kullanmak doğru değil zaten. Zaman zaman aralar verilerek kullanılır. Forumda araştırma yaparsan bütün sorularına cevap bulursun. Su tutması da öyle abartılacak kadar değil. korkulacak bişey yok. Çok güzel sonuç alırsın. Yan etkisi hakkında peşin peşin kimse bişey söyleyemez kişiden kişiye değişir. Ama en fazla akne ile karşılaşırsın. Bu da pek sorun yaratmaz. 1ay sonra gözle görülür değişiklik yaşarsın. Doğru antrenman doğru beslenme ve doğru kombinasyonla

gargey bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş