Centaur?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve marthel tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    iş değişikliği ve buna bağlı olarak da çalışma saatlerindeki değişiklikler yüzünden foruma eskisi kadar giremiyorum. ne olup bittiği konusunda da pek fazla bir fikre sahip değilim ama yine de centaura şans verilmeli diyorum. tüm aşamaları geçmiş ve işin sonuna gelinmiş ise ki flexor bunu da yazmış yine de forumda bu kadar aktif olan bir kişiyi kolayca gözden çıkarmamak gerekir diye düşünüyorum...sonuçta hepimiz insanız ve hata yapabiliyoruz. ben son bir şans daha verilmesinden yanayım.....

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Açıkça söylemek gerekirse Centaur forumda çok kalma niyetinde olduğu halde uzaklaştırılmadı..Forumda kalmak istemeyişini yönetime sert bir dille ifade eden bir üye olarak şans isteyeceğini sanmıyorum..

BFTR Yönetiminin adalet anlayışı kişilerden bağımsızdır..Bizler olalım yada olmayalım tüm işlerliği ile devam edecektir..

Ayaz, FleXoR, saydam ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese selam :)

Yazdan beri çeşitli nedenlerden dolayı spordan ve forumdan uzak kaldım.Foruma yazamadım ama elimden geldiğince takip etmeye çalıştım.Spordan uzak kaldığım süre boyunca bol bol yürüyüş yapmaya çalıştım,yürüyüşler definasyon ve bacak,karın bölgesinde olumlu sonuçlar verdi, ama avatarımdan da belli olduğu gibi 10 kilo gibi bi kaybım var,özellikle de omuz,triceps,sırt kısmından kayıp büyük, ama yakında spora geri dönüş yapıp eski halime en kısa zamanda gelmeye çalışıcam inşallah,tekrar aranızda olmaktan dolayı mutluyum :)

Centaur konusuna gelince.Neden böyle yazmış neden böyle yapmış ben de anlayamadım,açıkçası şaşkınlık içindeyim :confused:

4. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    ben centauru n foruma dönmesini isterdm. inşallah eski günlerimze döneriz....

Sayfayı Paylaş