1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

|CaRMeLo| ReSiMLeR

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve carmelo tarafından 28 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. carmelo

carmelo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikler herkese merhaba
    Bu spora 2 ay önce başladım,şimdiye kadar 4kg aldım ve 2 cm boy attım..
    Yaşım 17 boy şuan 186cm kg 70...Kollarım 28 den 31'e çıktı...
    Gelelim esas konuya artık okulda başlayacağı için salona gidemeyeceğim ve bu yüzden eve bar+ağırlık+barfiks alıyorum dumblelarım zaten mevcut
    salonda haftada 4 gün çalışıyordum Pazartesi+Salı-Perşembe+Cuma...
    Ayak bileği tendondan sakatlığım nedeniyle bacak çalışamıyorum o yüzden programa katmazsanız çok iyi olur...
    Şimdi sizden istediğim bu saydıgım aletlerle evde nasıl bir program uygulamalıyım ?? Çoğu kişiden duydugum hergün 1 veya 2 bölge çalıştırmanın en iyisi olduğu ve haftada max kaç gün çalışmalıyım eğer günde 2 bölge çalışırsam ?
    Omuz&Triceps ve Göğüs&Biceps nasıl olur yoksa 4 ünüde 4 gün boyunca teker teker mi çalışmalıyım 5.günde karın çalışırım
    Özellikle hangi hareketleri önerebilirsiniz ve en önemlisi bi bölgeyi en fazla kaç hareketle çalışmalıyız ??
    Şimdilik bu kadar

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Carmelo öncelikle uymadığın ve hatırlatılması gereken kurallar var..
    resim eklemek kurallara tabidir..Başlığının kalabilmesi için kurallara uygun resim eklemelisin..

Daha bu işin başlarında olduğun için vücuduna bakıp eksiklere göre çalışmaya yönledirmek uygun değil..

Merak ettiğin tüm konular forumda zaten mevcut..Özellikle evde yapılabilecek hareketler, Beraber çalışılabilecek bölgeler..vs..tamamı mevcut..Arama butonunu kullanarak hepsine ulaşabilirsin..

3. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    diez bir sürü forumda sacma resimler var..Hep uyarı hic silmiyorsunuz.Su son zamanlarda baktıgım tum resimlerde bunları diyorsunuz..Ama o resimler hep duruyor.

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sky gokhan forum resim kurallari yeni konudu,bizde bu yuzden fazla sert olmamaya calisiyoruz uyeler alisana kadar ayrica uye kendi yeni resimlerini kurallara uygun olarak eklediginde bu resimler silinecektir,ayrica diger uyelerde nerelerde hata oldugunu rahatca da gormeye imkan sagliyor bu,adapte olunana kadar.

Sayfayı Paylaş