butceye gore suplement tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fiko444 tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar toplamda 6 aydir bu sporu yapiyorum anxak daha önce 1 yil arayi symazsan 3 yil kickboks yaptim o evrede de agirlik cakismasi yapiyorduk.

Su an gaspari amino ve universal creatin kullanıyorum.
    Proteini gunluk beslenmemden karsilamaya calisiyorum 82 kg yim ve gunluk 115 125 arasi protein aliyorum.
    Simdi elimde ki butceye gore ya optimum whey alacam ya da hardline aakg alacam. Sizce proteini beslenmeden karsilatip aakg mi alsam yoksa whey proteinin yeri ayri midor olmazsa olmaz midir ..

2. Kcan123

Kcan123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    82 kg lık bir insanın günlük kg başına 3 veya 2 g protein alması gerekir senin kilona göre hesapladığımız zamanda yaklaşık 180 g protein alman lazım (en az) gene protein tozu almadan 120 g protein günlük iyi bir beslenmen olduğunu gösteriyor ama bana sorarsan protein tozu supplementlerin en gereklisidir ha bu benim tercihim insandan insana değişir kimisi günlük proteinini karşılaya biliyodur yediği besinlerden o gerek duymaz ama ben öğrenci adamım protein tozuyla anca karşılıyorum.Hardline hakkında bir bilgim tecrübem yok ama on herzaman iyi ve güvenilirdir ben muscletech nitrotech alıyorum ama yakında biticek ve gaspari myofusiona başlıcam hem fiyatı 140 tl civarı uygun hemde çilek aromalısı var çikolata mide bulantısı yapıyo artık ..:eek:

fiko444 bunu beğendi.
  3. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Nedem 82 kg birinin kilo basi 2 veya 3 fr protein almasi gereksin ki. Kilo basi 1.5 gr protein yeterli diye biliyorum ben. Peki hardline aakg hakkinda ne diyorsunuz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:13 ----------

Arkadaslar yardinci olabilecek kimse yok mu ona gore siparis vereceğim de .

4. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Whey protein olmazsa olmazdır, yerini dolduramazsın. Supplement kullanımında sporcuların %90 ı için en temel üründür. Aldığın protein miktarı gayet iyi olsa da antreman sonrası alınacak bir ölçek whey kesinlikle fark yaratacaktır. Whey proteini zaten sadece günlük protein ihtiyacını karşılamak olarak düşünmeyiniz. Antreman sonrası kasları beslemenin en hızlı yoludur. Antreman sonrası ise bana kalırsa günün en önemli öğünüdür. Mutlaka whey protein alın. O.N gold gayet iyi bir seçim.

5. mamix_28

mamix_28 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Böyle birşey yok. Olmazsa olmaz diye birşey yoktur. Günlük protein miktarını normal besinlerle rahatlıkla karşılayabilirsin. P.tozuna vereceğin parayla git tavuk al, hiç değilse karnın doyar.

Sayfayı Paylaş