bulk suplement günlüğüm..

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ürünlerim

muscletech %100 premium whey
    muscletech nitrotech protein
    gaspari amino 8000
    c4
    mhp kreatin monohidrat

bcaa(yok alıcam)

gainer ı gün içerisinde kahvaltıdan sonra ve atremandan önce kullanıyorum ...

protein i antrenman dan hemen sonra

amino asiti 5 ,30 dk önce 5 ,antrenmandan sonra

bcaa antrenmandan önce ve sonra

c4 sadece antrenmandan 30 dakika önce

mhp kreatin monohidrat kullansam fazlamı gelir bilemedim (gainer zaten günlük 5 gr mono veriyor )

birde bcaa eklycem ancak oran olarak hangisi daha iyidir kararsız kaldım

4:1:1
    3:1:2

gibi...

2. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    muscletech %100 premium whey ve muscletech nitrotech protein mi ??

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    gainer oldugu mesajın devamında anlaşılıyor ;)

Ocensers bunu beğendi.
  4. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Evet farkettim şimdi :) ama hangi gainer :D

5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    muscletech premum %100 weigt gainer olcak adını yanlıs yazmısım :)

Ocensers bunu beğendi.
  6. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Güzel ama hem c4 hemde kreatin ne kadar mantıklı tartışılır

7. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    suplement kombinasyonumu yeniledim daha sağlam bir kombinasyonla son 1.5 aylık bulk donemiimde vücudun sınırlarını zorlayacağım

ürünlerim :

Optimum seriouss mass(sabah kalkar kalkmaz,antrenman sonrası)
    optimum %100 casein protein(gece yatmadan)
    universal beef amino(öğün arası için)
    musclepharm amino 1(antrenman sonrası)
    cellucor c4 (antrenman öncesi)
    weider %100 pure kreatin(antrenman sonrası)
    solgar glucosamin msm (sabah-akşam)

boy:1.85
    kilo:90

hadi hayırlısı :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Yag oraninin ortalam kac? vucut tipin ne?

9. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yağ oranım %14.3 çıktı ..

vücut tipimi bilmiyorum ancak spora başlamadan önceki hayatımda hep uzun boylu ve cok zayıftım 1.85 boy 68 lerde seyrediyordum

şuansa sporda iyi bir geçmişe sahip arkadaşlar çatımın geniş oldugunu söylüyor ancak koldan başka ölçü almıyorum

bu arada suplement olarak değişikliğe gittiğim bir tek beef amıno oldu 3 gündür alıyorum afedersiniz 2 gündür de ishalim acaba nedeni o mu diyerek bi kaç gün almamayı düşünüyorum onun dısında aldıklarım hep aynı idi zaten birde kreatin mono ekledim ama o öyle bişey yapcagını sanmam

uyanır uyanmaz seriouss mass + 1 adet glucosamin

kahvaltı sonrası 2 adett beef amino

öğle yemeği sonrası 2 adeet beef amıno

antrenman öncesi c4

antrenman sonrası muscle pharm amino 1 & seriouss mass&5 gr kreatin mono.

gece yatmadan casein protein + 1 adet glucosamin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:43 ----------

üzülerek söylemeliyim ki c4 ün ilk kutusunda aldıgım muhteşem etki 2. kutuda yok :/ vücut alıştı sanırım cünkü başka kafein hiç bişekilde vücuduma girmiyor bi sebep göremiyorum etki düşüşüne tek sebep c4 alışkanlık yaptı vücuda heralde :)

geriye kalan etkisi çok agır kilo girdiğimde yaşadıgım baş dönmelerini ve ritimlerimi arttırması :) bu kutu bitince n.o ürüne ara verebilirim 1-2 ay

10. brhmcr

brhmcr Guest

Yag oranini ozellikle sordum ve vucut tipini, ben ektoyum ve bu sene vucudum sinirlarini zorladim. Senden daha fazla kombinasyon ve 4500 civari kalori ile yola devam ettim, sonradan serious mass eklemem ile birlikte hayatim allak bullak oldu.Hayatimda ilk kez gobek iyi olmus lafi duydum, hacim aldim mi aldim. definasyomun 8 . haftasindayim hala %11 civarindayim, insanin anasi agliyor ki ben bulkta bile clean diet sahibi bir insandim. Yani o 4500 tamamen temiz yiyeceklerden geliyordu ve hafta da sadece bir cheating yapiyordum. O yuzden aman diyim sana kontrollu git...

11. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    dediklerine harfiyen katılıyorum çok haklısın bulk da hacim açısından seriouss mass iyi oluyor ancak bu sefer bende yağlandıgımı hissettim dediğin gibi gerçekten göbeğimin eskiye göre baya yol kat ettiği bir gerçek :/ bunu düşünmek bile istemiyorum ancak vücut tipim hep zayıf oldugundan hacim almak benim acımdan proteini yüksek tutarak başarılı olmuyor malesef gainer takviyem ile basamak atlıyabiliyorum

ama sanırım gainer ın 2. kutusunu açmıycam bile çünkü böyle olmıycak sonrada vermeye uğraşırken yağları 2 kat iş olucak

peki bir daha ki bulk dönemin için ne düşünüyorsun ? gainer olmıycak peki yerine ? ara öğün olarak düzenli patates,pirinç tarzı mı ilerleyeceksin ben öyle yapabilirim

bu arada 4500 çok ciddi bir rakam göbek sıkıntı olmuş olabilir ancak iyi idman yaptığını da yüksek ihtimal varsayarak vücut doluluğun tatmin etmiş olmalı seni

birde yağ oranını %11 e çektiğinde ölçülerindeki düşüş tabiki olucak ancak moral bozucak şekilde oldumu? özellikle kol da çünkü biceps in son koydugun resimde gayet dolgun du üstüne bulk ile aslında tahminen 44-45 olmuştur ? şuan definasyon nasıl etkiledi?

12. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yaz ayına girmişken yinede tam gaz devam eden bulk çalışmalarım iyi gidiyor bi resim ekleyim dedim göğüs çalıştım ama sırt pozu ekledim :))))

Ekli Dosyalar:

• xxdx.jpg
      xxdx.jpg
      Dosya Boyutu:
      141,9 KB
      Görüntüleme:
      438
  13. brhmcr

brhmcr Guest

Ben zaten surekli kompleks karbo ile besleniyorum bulkimda, bu kis yaptigimiz ise abartinca neler yapabilecegimi gormekti.

Biz ne akdar abartirsak abartalim hormonlar bir yere kadar musade ediyor.

Benim bulk programimda diyetimi gorebilirsin. Bu sene icinse gainer kesinlikle olmayacak :) yerine bal koyarim daha iyi :p

Isin sakasi bir yana, bu sene amacim kaloriyi 3200-3500 de tutup yavas yavas kilo almak ancak carb cycle yapacagim, idman gunlerimde 200-300 kalori fazla alacagim karbolardan,off gunlerde kisacagim. Cheating gunlerinde ise cardio ( Spinning bacak gelisimim icin)

Benim olculerim hic 44-45 i bulmadi :) ama goruntu itibariyle gayet sik durdugu konsuunda iltifatlar aldim, en fazla 43.7 gordum, su an itibariyle %10 civarindayim kolum 41.7, ben olcuyu cok takanlardan degilim amacim zaten physique yarismacilari tarzinda bir vucut :)

Amacima ulasmada daha agirdan gitmeye karar vermis bulunuyorum :) yoksa ilacsiz define cok zor geciyor..

14. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    amacına ulaşmana ozaman çok kalmamış bu süreyide hızlandırmaya çalışmana gerek yok bencede ,
    beni definasyondaki ölçü kayıpları çok korkutuyor sanki definasyona girdiğimde iyice küçülücekmişim gibi geliyor yağ değilde kastan veririm gibi sanırım definasyonumda bcaa yı günde 12 kere alıcam :)

birde 15 gün önce yaptıgım ölçümde kolum 41.5 ken şuan soğuk sabah uyandıgımdaki kolum 42.4 çıktı (KREATİN MONO YÜKLEMESİ YAPTIM 1 HAFTA 18 GR DAN demekki gerçekten bi miktar su tuttugu gerçek :) bunun da bilgisini veriyim istedim cünkü 15 günde bnm 1 cm almamı bırakın 150 günde anca 1 cm alıyoruz artık :)

15. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    beef amino kullanımına yeniden başladım ishal durumunu kreatin yüklemeside yapmış olabilir o yuzden beef amınoya yenıden bugun başladım bakalım yıne aynı sorunla karsılasıcakmıyım

Sayfayı Paylaş