Bulk Dönemi Protein Tozu Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gentleman55 tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    ozaman bulk için monster mass ile assault yeterli diyorsun

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    gece yatarken ne içeceksiniz yine monster mass mı?bence o ikisine paranız varsa bir kazein ekleyin yok pahalı geldi diyorsanız myofusion veya muscle infusion öneririm (benim düşüncem)saygılar

3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ister assault ister noxplode.

ben şahsen monster mass+monster pump alıcam.

monster mass alıcaksın tabi ki.
    içerisinde whey protein de var kazein de.günde 4 ölçek alman lazım.

bunu;
    sabah
    antrenmandan 2 saat önce
    antrenmandan hemen sonra
    gece yatarken alıcaksın.ki zaten üreticinin de önerisi de böyle.

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    gecce yatarken gainer içmek bence mantıksız.hangi ürünü üstünde yazdıgı gibi kullanıyoruz

5. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    usta 250 tl vericeksinde günde 4 kere kullacaksında 18 kullanımlık olucak.Bence degmez

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    monster mass şu an havale 140 liraya satılıyor.ayrıca karb. içeriği yüksek kompleks bir proteinle takviye yapılırsa bence daha fazla gider. örnek sabah gainer ant önce bcaa+nox aant sonrası st6. bir gün. diger gün sabah st6+1muz+3kaşık yulaf ant önce bcaa+nox ant sonra st6 böylece haftada haftada 3 kere gainer kullanacagız(5 gün idman yapıldıgı ve gainer a pazartesi den başlanıldıgı düşünülürse

7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    eğer verim istiyorsanız paraya da kıyacaksınız :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Günde 4 porsiyon alınacak yazıyor diye öle alırsanız, emin olun anca monsteri zengin edersiniz. Beslenmeye dikkat edilirse sabah ve idman sonrası yeterlidir. Supplement olayını abartmayalım sevgili üyeler genel ihtiyacımızın %80 i normal besinlerden olsun ki supplementlerden yarar görelim, aksi takdirde zararlarından kacınılamaz. Üretici hiç normal öğün almıyorsunuz farzetmiş herhalde .)

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bende onu belirttim.üstünde yazdıgı gibi kullansak ürünleri herkesin düzeni değişir

hakankabaoglu bunu beğendi.
  10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum cok haklı üzerinde yazana bakmayalım yoksa 150 tl verdigimiz ürün 18 porsiyon olur mu?bunlara kanmayalım bence de idman sonrası gayet yeterli

11. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    muratcan.biceps,

şunu söyleyelim öncelikle, monster mass saf bir gainer değil, biraz complex bir ürün. revolt'un da söylediği gibi içerisinde whey ve casein barındırıyor. ancak bence de gece yatmadan önce alımı gereksiz.

antrenmandan önce monster mass ve monster pump alımı aslında biraz tuhaf, çünkü no ürünün aç karnına alınması gerekiyor, fakat monster mass'ın dört ölçeğinde 600 kalori var, bu ikili nasıl kombinelebilir onu merak ediyorum. bir de şu linki vereyim;

http://www.muscleandstrength.com/store/monster-stack.html

12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sevgili khephnes ;
    yorumun için teşekkür etmekle birlikte belirtmek istediğim bir husus var ki monster mass on kompleks bir ürün oldugunu bilmekteyi.bende bundan önceki mesajlarımda ant öncesi bcaa+nox ant sonrası monster mass ve ya kompleks karb. içeriği yüksek bir protein(st6) kombinasyonumu yazdım. illa kompleks diye gece yatarken gainer içeceksem gereksik yağlanmadan başka bir şey getirmez bana bu.gece myofusion veya (şu an ben(muscle infusion içerim daha iyi.önceki mesajlarımda belirtmiştim.ben monster mass ı sabah kalktıgım anda içerim.(uyanan vücudu beslesin ve kompleks karışım ile gün boyu destek olsun diye) 1 saat sonra kahvaltımı yaparım. sonra animal pak imi içerim. güzelce öülen etimi pirinç lapamı yerim antrenmandan 1-1.30 saat önce muz çilek elma yaparım.midem biraz daha boşalınca antrenmandan 30 dk önce nox ürünü ve bcaa mı karıştırır kendi yaptıgım vişne suyuyla içerim.antrenmandan hemen sonra iççerisine biraz nitro ilave ettiğim st6 mı içerim bundan 50 dk sonra kalan nitromu içerim ve 45dk sonra etimi ve haşlanmış sebzlerimi yerim.benim kombinasyonum bu bence böyle olmalı

13. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler,vitargonun adını çok duydum kullanım zamanları nedir?

14. brhmcr

brhmcr Guest

Direk idman sonrası, glikojen depolarını doldurmayı amaçlar. Komplex bir karbo olmasına ragmen en hızlı kana karışan karbo olarak geçer.

Tartı sonrası profesyoneller karbo yüklemesi esnasında tercih ederler.

15. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler,konuyla alakasız ama antreman sonrası karbonhidrat alımı şeker alma istegini durduruyor yanılmıyorsam ?

16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    zaten besin değerleri araştırması yaptıysan şekerlerde karbonhidrattır.ama basit karb. sınıfına girerler.antrenman sonrası ihtiyacımız olan temel besinlerin kaslara daha rahat girmesi için vücut bir miktar basit karb.a(yani şekere) ihtiyac duyar.buda katabolik etkiyi durdurur.vitargoda bu karbonhidratlar yeterli derece de var zaten ayrı bir şekere gerek yok.hatta sadece ant.dan sonra kullanılmalı bence o yüzden hesaplı ve uzun ömürlü.hacim isteyenlerin tercihi olmalı

17. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    hep yanlış anlaşılıyorum sanırım sorun bende :)

ben doğal olarak beslenmeyelim sadece monster mass kullanalım demiyorum.4 ölçek bence fazla değil iso mass kullandığımda da 3 ölçek kullanıyordum.
    monsterın içerisindeki 50 gr protein 4 ölçek te var o bcaa oranları falan hep4 ölçekte veriliyor sen 2 ölçek alırsan tabi ki verim alamazsın.üstünde yazanları uygulamak en mantıklısıdır.

18. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    nitrik oksit ve gainer kombinesi mantıklı gerçekten. beslenmeyide atlamaz ve sıkı idman yaparsanız temiz kilo alımı sağlarsınız diye düşünüyorum.

idman öncesi nox , idman sonrası gainer. bence sabah kalkıncada bir servis yada en azından yarım servis gainerde alınabilir yine. tabiki ne kombine ederseniz edin. beslenme düzeni en önemli şeydir önceliği bu düzeni oturtmaya verin diyorum

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
  19. brhmcr

brhmcr Guest

Aslinda durdurmaz mantik olarak, soyle anlatayim basit karbo sonucu insulin tavan yapacak, eger ki ardinda ki ogunde dalgalanmasi onlenmezse ornegin komplex karbo alarak, bu sefer cok dusecegi icin vucut seker isteyecektir. Ama tabi ki bu diete baglilik, inanc vs faktorlerce etkileniyor :)

20. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bulk dönemi için 3 seçenek var protein tozu olarak tecrübeli hocalar fikir verebilir mi acaba secenekler syntha-6 , myo fusion ve mp combat hangisi daha iyi gider bulk döneminde ?

Sayfayı Paylaş