1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

buda bnm resmlerim 2 ay oldu..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve enterhasan tarafından 24 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. enterhasan

enterhasan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    efet arkadaşlar yeni üye oldum bende 2 aydır hayatımda ilk defa salona gidiorm ama ilk ayki gelişme kesildi ne yapmam gerek sizce %100 whey kullanorum...birde bicepslerde tepeleşme war saedce hacim almıyor nedense ...!!!

2. enterhasan

enterhasan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada
    boy 1.83
    kilo 73
    kol 35
    başka bişi ölçmedim...

3. enterhasan

enterhasan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eklemeyi unutmıuşum bunlarda eski fotolar....yorumlarınızı bekliyorum beslenme program gibi 3 gün çalişp 1 gün dinleniorum...

4. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    3 gün art arda çalışmak yeni başlayan birisi için bünyeyi fazla yormaz mı? Yerinde olsam 1 gün çalışıp bir gün dinlenirim. Kasların dinlenmeye ihtiyacı vardır. Ben mesela yeni başladım. Haftanın 2 veya 3 günü gidiyorum.

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Haftada 3 gün çalışma yeterli.Mesela pazartesi-çarşamba-cuma gibi.Araya mutlaka dinlenme koymalısın.İlk ayında herkes çok hızlı gelişir ve zamanla gelişme yavaşlar bu normal bir durum çünkü daha ilk kez çalışmaya başlamışsın ve vücut çok şaşırmış,hızla gelişmiş.Beslenme bu işin sırrıdır,bunu bilirim bunu konuşurum.Sağlam beslenme ve haftada 3 gün idmanla çalışmalarına devam et,çalışma günlerinin arasına off gün koy ve iyi uyu,bench press ve barfix gibi tüm vücudu çalıştıran hareketleri ihmal etme,büyük ölçüde gelişimin hızlanır,şu an için söyleyebileceğim şeyler bunlar,kolay gelsin ;)

6. actionman

actionman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilonu ve ölüçünü hiç göstermiyosun.Ama iskelet yapın gayet düzgün.Bu da önün açık anlamına geliyo.Elinde herşey var,türkiyedeki en iyi vücutlarından birine sahip olmak tamamen senin yapacaklarına bakar.iyi çalışmalar

7. enterhasan

enterhasan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkür ederim haziran ayına kadar yapmayı düşünüorum sonra ewde yapmayı denicem sehpa ve dumbellar ile orantı olarak yorum yapabilecek arkdaşlar warsa sewnrm bu arada 2-3 sene içindeki hedefim vin diesel :roll:

8. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle sakin olmak lazim :)
    Baslayali 2 ay olmus hayirli olsun... yalniz 2 ayda ne kadar gelisme oldu ki gelisimin dursun ?
    Hatta protein tozuna bile simdilik gerek yok.Yerinde olsam beslenme duzenini oturturdum..Antreman oncesi korbonhidrat yani makarna yada pilav yaninda uzumsuyu/meyva suyu tuketmeni oneririm.Antremandan sonrada aksam yemeginde proteinli bir seyler tuket (aksam yemeginde et varsa sorun yok zaten)
    Guzelde bir antreman programi uygula gerisi gelir zaten.

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    çok hatalar yapıyorsunuz

öncelikle paranızı çöpe atıyorsunuz sonra 2 aylık gelişmemiş bir vucut için öneri istiyorsunuz art arda ant yaparak paranızı çöpe attığınız gibi sağlığınızıda bozuyorsunuz

2 ayda gözle görülür bir değişme olmadığından gözle görmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum

yapacağınız tek doğru şey forumu bir gazete yada kitap gibi okumak 6 ay sonra resimlerinizi koymak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş