1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu vucuda yardımcı olabilir misiniz?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve glipadon tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. glipadon

glipadon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaşım 21 1.88 boyunda , 74 kiloyum. Uzun zamandır body sporuyla ilgilenmek istiyordum ve sonunda gerekli imkan ve koşulları sagladım.Size vucudumun 1 kaç fotoğrafını göstericem ve aranızda bu sporu profesyonel olarak yapan arkadaşlarımız vardır hem onlardan hemde tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

Supplement kullanmayı düşünüyorum profesyonel anlamda ama kararsız kaldığım noktalardan biride protein tozuylamı başlamak yoksa kilo aldırıcı adı altında karbonhidratı fazla proteini az olan tozlamı başlamak. Her konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Bu arada belimde hafif bir eğrilik var doktorlar spor yaparsan düzelir dediler birde sağ göğsümde yağ dokusu oluşumu var önümüzdeki eylül ayında ameliyatla alınıcak . weightlifter

Ekli Dosyalar:

2. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Doktor unun tavsiyesi iyi olmuş .
    Spor salonuna yazıl Beslenmene dikkat et istediğini alacaksın .
    Supp. için daha erken .

glipadon bunu beğendi.
  3. fabregas848

fabregas848 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    sırt kısmında benimde eğikliğim vardı 6 7 yaşımdan beri. doktorlar hep geri geri yüz falan derdide imkan olmuyordu. body e başladım daha dik durmaya başladım ve sırt kaslarının büyümesinden sanırım o eğiklik yok artık . supplement olarak ilk başta protein gereksiz ama karbonhidrat alabilirsin. düzgün beslenme ve karbonhidratla 3 ayda baya bi kilo alabilirsin

glipadon bunu beğendi.
  4. ysn

ysn Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    4. resimi çekerken zorlanmışsındır buyuk ıhtımal bı yandan camı ayarla bı yandan mouse sabıt tutmaya calıs bunlarıda arkan donuk yapman buyuk sıkıntı :)

Sayfayı Paylaş