Bu sefer başarabilirim Günlüğü.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jahoel tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jahoel

jahoel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinizin yazılarını tek tek okudum ve başarılı olan herkesi gönülden tebrik ediyorum.

Bu spora hep başladım bıraktım,başladım bıraktım derken artık yeni yıl ile kesin bir çizgide devam etmek istiyorum.

Daha önceki azmimle 110 kilodan 77 ye kadar düşmüştüm. Ama yaşadığım şehri değiştirmenin yeni bir iş yaşamına başlamanın olumsuz etkilerini gördüm. Vücut yapı tipim kilo almaya çok müsait ne yazikki.

Kendimce bir yağ yakım günlüğü oluşturdum. İradem güçlüdür şükür o konuda sıkıntım yok :)

yaş 22 boy 1.88 kilo 85 göbek paha biçilemez :)

Sabah 7 de kalkış

5 yumurta beyazı 1 su bardağı 1 su bardağı light süt 1 ölçek protein tozundan oluşan omletimi yiyorum.

üstüne Hydroxycut Hardcore Pro içiyorum.

8.00
    Salona gidiyorum burdaki flexor hocamızın verdiği 1. ay basic hareketleri yapıyorum ek olarak 40 dakika hiit cardio yapıyorum.

9 da spor bitiminden sonra 1 ölçek 350mg light süte protein tozumu içiyorum.

11.00

5 adet ceviz 2 kuru kayısı

13.00
    1 kase lapa pilav (yağ,tuz yok)
    250mg tavuk bonfile ( yag tuz yok)
    Light yoğurt
    Salata

16.00
    Hydroxycut Hardcore Pro
    Biraz meyva ve ceviz atıştırıyorum

20.00
    Lapa pilav
    250 mg tavuk ızgara
    salata
    yogurt

Günü böyle kapatıyorum.

Amaç yağ yakmak , fit bir görünüme kavuşabilmek. En önemlisi insanın kendine güveninin gelmesi.

Sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

Azi bunu beğendi.
  2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Şimdi bi kaç tavsiye vermek istiyorum

1) Yağ yakıcıyı aç karna alman daha etkili olacaktır. Aldıktan 45dk sonra kahvaltınızı yapabilirsiniz
    2)Antremandan sonra Whey ile sütü karıştırma sadece su ile iç.
    3)Saat 20'00 deki lapa pirinci çıkart hiç gerek yok o saatte karbonhidrata

3. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    İradene güveniyorsan ilaç alma derim ben. Gereksiz ilaç kulanımına karşıyım ve öyle abartılı bir kilon ve hakim olabildiğin bir iraden olduğuna göre vücuduna zarar vermene gerek olmadığını düşünüyorum, pazara pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya gerek yok.

Başarılar dilerim, onun dışında uygulanabilir ve sonuç verebilecek bir beslenme programı yapmışsın.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş