Bu kombinasyona neler ekleyebilirim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve apologetic tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. apologetic

apologetic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Elimde;

GNC %100 Whey Protein
    GNC Creatine Monohydrate
    GNC L-Glutamine
    GNC L-Arginine & L-Ornithine
    GNC Amino Burst 3000
    Pharmaton

Kullandıklarımın içinde değiştirmemi önerdiğiniz veya eklememi uygun bulduğunuz supplement varsa belirtirseniz memnun olurum.

Bunları düzenli olarak muntazam bir biçimde kullanmaktayım. Fotoğrafım avatarımdaki fotoğraftır. Bunlara ek olarak bazı arkadaşların yorumlarıyla beraber şu değişimi yapmak istiyorum.

Ayrıca "GNC L-Arginine & L-Ornithine" in nasıl bir faydası olabilir hala soru işaretleri var kafamda..

Pharmaton -> Universal Nutrition Animal Pak (Bunu aldığımda ayrıca Amino 3000'i kullanmaya devam etmeli miyim?)
    GNC Creatine Monohydrate ->
    Universal Nutrition Animal Pump veya NOX3 (Sizin tercihiniz hangisi olur?)

Ya da dediklerim dışında kullandıklarıma ek hangilerini alabilirim?

Bu düşüncelerime fikirlerinizle katkıda bulunursanız çok memnun olurum, yanlışlarım varsa düzeltin lütfen, teşekkür ederim. :)

(Hızlı kas gelişimi amacım, hacimli ve kaslı olmak istiyorum daha fazla..) weightlifter

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    avatarında foto görünmuyor merak ettiğin seyler için forumu karıştır bıraz cevapları çok net bulacaksın iyi çalışmalar.

3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    Ayrıca "GNC L-Arginine & L-Ornithine" in nasıl bir faydası olabilir hala soru işaretleri var kafamda..

Pharmaton -> Universal Nutrition Animal Pak (Bunu aldığımda ayrıca Amino 3000'i kullanmaya devam etmeli miyim?)
    GNC Creatine Monohydrate -> Universal Nutrition Animal Pump veya NOX3 (Sizin tercihiniz hangisi olur?)

Ya da dediklerim dışında kullandıklarıma ek hangilerini alabilirim?

L-Arginine & L-Ornithine faydasını görürsün damarlarında dilitasyona sebeb olur ve daha hızlı dolaşım sağlayarak metabolizma hızını arttırır, kasların hem oksijen hemde glikoz yönünden beslenmesini arttırır.
    Pharmaton kullanıyorsan animal pak kullanma bence zaten pharmatonda ginseng ekstresi G115, lesitin, vitaminler, mineraller ve oligoelementler içeren kombine bir preparat üstüne birde animal pak kullanmana gerek yok.
    ben ultimate creatine monohydrate ve universal nox3 ü beraber kullanıyorum sen eğer animal pump alacaksan zaten onun içinde creatin ve nox yani nitrit oksit var bunları extradan almana gerek yok. zaten sen L-Arginine & L-Ornithine almışsın tekrar neden nox alıyorsun ki ikiside benzer işlevlere sahip.
    şunu yap bence ya üsttekilere aynen devam et yada creatini pharmatonu ve L-Arginine & L-Ornithine çıkar bunların yerine animal pak ve pump koy böyle de çok daha iyi olur tabi maddi yönünü sen düşün animal serisi 130+ civari her bir kutusu.

apologetic bunu beğendi.
  4. apologetic

apologetic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    joker23 -> Kullanıcı adıma tıklarsan görebilirsin. :)
    Ahura-Mazda -> Düşüncelerin için teşekkür ederim. Ürünler Pump kadar pahalı olmuyor çünkü GNC Gold Kart var ayrıca GNC'de indirim de var o yüzden bunları aldım. GNC'nin kreatininden pek verim aldığım söylenemez ama..

5. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    başka bi marka creatin alsanda çok aşırı bi verim bekleme tek başına creatinin pek etkisi olmaz. dediğim gibi nox creatin yerine animal pump al daha iyi ayrıca extralarıda var içinde. ayrıca para harcamak istemezsen bu kombine gayet iyi ilerletir seni tabi antremanada bağlı asıl olan antreman suplement ikinci planda herzaman.

6. apologetic

apologetic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ahura-Mazda -> Dediğim kombinasyonu uyguluyorum zaten, kullanıcı adıma basarsan vücut durumunun iyi olduğunu görürsün. Uzun zamandan beri yapıyorum ben. Almak istediğim düşünce buydu, teşekkür ederim.

7. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    problem değil teşekkür etmen yeterli :)

8. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşım daha net ve yardımcı olunmasını ıstıyosan ıyı ışık alan bı noktadan cekersen fotonu dogru gorup ayrdımcı olunabılır cok karanlık ve gölgeler var kolay gelsin...

9. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    :) resim önemli tabi

10. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    keşke gnc nin ürünlerine bu kadar ilgi göstermeseydin en iyi ürünü creatin mono dur bence farklı markalardan kombinasyon yapsaydın marka sups.. da önemlidir ama umarım faydasını görürsün düsük sewiyedeki bi marka ile.

11. apologetic

apologetic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım, karma yapıyorum şimdi optimum protein ve gaspari super pump aldım. :)

12. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    dene haberdar et :D

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    zannettiğin kadar prof ve hardcore ürünler deyil gnc de de yok zaten resim prof temizlenmiş matlaştrılmış gölgelendirilmiş orjinal resmini koyarsan daha iyi fikir sahibi olurz

14. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    valla ne demel istediğini hiç anlamadım cümleleri bağlayamadım anlam açısından

Sayfayı Paylaş