Bu 4 lü Bir Arada Kullanabilirmiyim....

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lMarquez tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ]S.a Sayn VG'ler ben p90x ve p90x2 programlarına başlıcam ve bu konuda bazı supplementler almam gerekiyor ve aşağıdaki supplementleri hepsini aynı gün içinde gereği kadar kullanmamda bir sakınca olurmu acaba ??

WEIDER Amino NOX (120 caplets)[/B]
    Muscle Tech Mass-Tech Pro Series
    ULTİMATE CLA 1000 MG 90 KAPSÜL
    Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 20 Ampul

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2012
  2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Sakınca derken ekonomik olarak olur sonuçta bunlar pahalı supplementler.
    Sağlık için diyorsan güldürme beni:)

lMarquez ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Saglik problemlerin vs olmadigini dusunuyorum. 4 tane supplement kullanmak sikintiya neden olmayacaktir. Ancak endisen var ise once bir doktoruna gozukmeni tavsiye ederim. Supplement alimi sirasinda 3-4 litre su tuketmeyi ihmal etme.

4. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    p90 x bir cutting programıdır. bir tür kardiyo benzeri , dayanıklılık çalışmaları içerir. kilolu biriysen şayet gaineri çıkar o listeden. amaç vücudu keskinleştirmek yağ yakmak ve butun hatları ortaya çıkarmaktır. ben p90x beslenme programlarınıda inceledim genelde karboya çok az yer veriliyor...

ama kilolu biri deilseniz şayet vede kararında kullanırsanız kullanın derim. urun sizi yağlandırmaya başlarsa gainerin miktarını kademeli olarak azaltın. diğer ürünlerinizse geçerli. p90x hakkıyla yapıldığında ve beslenmeyede dikkat edilirse çok güzel sonuçlar almanızı sağlayacak bir yöntemdir. iyi şekillendirir vücudunuzu. kolay gelsin iyi çalışmalar...

lMarquez bunu beğendi.
  5. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yok ekonomik değilde hani ne bilim sonuçta aşırı yüklenme olmasını istemiyorum :)

teşekkür ederim zaman ayırdğın içiin

hayır sağlık konusunda bi problemim yok gayet sağlıklıyımda ne bilim işte ön yargı sanırım teşekkürler cevaplar için :)

aynen kilolu değilim gaineri kullanıyım şayet ufak bir yağ oranım var işte onuda şuan cardio calısmaları ile atmaya calısıyorum ramazan ayından sonra tam teçhizat p90x ve p90x2 ye başlıcam :) 75 kiloyum bu arada 1.75 boy...

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş