BSN syntha-6 mı Ultimate Prostarmı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kro123 tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    BB.com da o kadar abartılan O.N gold standart diğer sitelerde orta derece bir protein olarak sayılıyor işin bu yönüde var

Perlator bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Daha once bir yorum almistim M&F zaten BB.com un tarzi,aciklik getirmesi icin ihtiyaci duydum. Ilgili sitedeki oylama sonuclaridir yani site reklami degildir. Denirse ki site bunu da manipule edebilir BB.com. O zaman gene bir cok supplement review sitesiden ornekler verebiliriz.(Kisilerin yorum yazdigi)

Muscletech urunleri FB de takip ettigim bircok fitness ve VG sporcusu tarafinda dalga gecilmekte, ozellikle reklamlari dalgaya alinmaktadir. Bu d akisilerin bu urunu steroid etkili gibi gormesinden kaynaklanmakta.

Steroid kullandigi bilinen pek cok sporcu icin Celltech ya bro? ifadeleri kullanilir.Bir nevi dalga gecmek adina steroidin yerini almistir. (Albutrex urunu icin Ayni dalga clenbuterol konusunda yapilir)

3. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    evet dergiyi okurken gördüğüm resim gerçekten gülünçtü , cell tech reklamında jay cutleri koymuşlardı , nitro techin reklamındada branch warren vardı profesyonel bir ürün diye , gerçekten işe yaramaz ürünler mi muschletech in ürünleri

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Sevgili brhmcr,

Aynı şekilde Lazar Angelov'da çok dalga geçiyor :) Facebook üzerinden takip ediyorum kendisini arada :) Güzel paylaşımları var. Gerçi kendisi de "I'm not on roids but thanks for asking" tshirt üyle idman yaparken fotoğraf paylaşmış. Ben kendisinin doğal olduğuna hiçbir yönden inanmıyorum :)

Sevgili kro123,

ON Whey zaten muhteşem bir protein tozu değil. Daha kaliteli ürünler mevcuttur piyasada. Asıl önemi fiyat/performans oranının yüksek olması. Ödediğiniz para başına daha fazla ve görece kaliteli izole whey alıyorsunuz. Diğer yan hususlar da mevcut. İşte tatlandırıcı kullanımı, farklı tatlar vs. Bu sebeple yıllardır birinci seçilir.

kro123 bunu beğendi.
  5. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Supp. alırken çoğu şeyi göz önünde bulundurmak gerekir .
    Ayrıca alırken reklama veya kutuya devasa adamlara bakmamak gerekir .
    İçeriği - Kull. gereken yer - Hammadesi - Yorumlar - Pors. sayısı - Kull. işlem teknolojisi .

6. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    nitro tech şişirme bi ürünse ultimate ye devam o zaman

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu yanlış anlamayın ama her protein tozu her zaman dilimi içindir biraz yanlış kaçıyor.

Yapılan bir sürü araştırma var. Bu protein türlerinin zamanlamalarında ki etki konusunda. İstenildiği takdirde ( 2.5 hafta sonra şuan memleketteyim ) bu tür araştırmaları forumda paylaşabilirim toplama bir şekilde.

Extravaganza yazının geneline katılıyorum ve denildiği gibi supplement firmaları daha fazla ürün satmak için olayları abartıyorlar.

jackmaldow bunu beğendi.
  8. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Marketing marketing diyip hepsini aynı kategoriye koyulmaz pozitif nit. var diye .
    Konuyu bekliyorum kauss .

9. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kauss un anlatmaya çalıştığı tabiki hepsi aynı kefeye konulamaz karb. protein karışımı olur , protein blend olur ihtiyaca göre her hangi bir ürün alınabilir ama ant. sonrası acil whey ihtiyacı pazarlama yalanıdır

Perlator bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş