BSN artık Turkiyede [Distribütorümüz var ! - Olmaz olsun]

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve drahte1905 tarafından 30 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aslında kızarken, ya da yargılarken benim amacım yapıcı olmak, zaten baslıgın seyrini incelerseniz bir distribütorumuz olmasına sewinemeyen yok

Dertlerimizi size belirttikce orta yolu bulacagımıza eminim, ben size değil devletimizin politikalarına sert çıkıyorum aslında, bu forumda bir kişi yokturki işini layıkı ile yapıcak bir BSN ya da bunun ayarında bir urunun ditribütorune bir kelime soylesin.

Ben herseyden once sizi kaliteli ürünler ile bizi legal yoldan tanıstırdıgınız için teşekkür ediyorum ama yukarıdada dediğim gibi fiyat we içerik sorunları kafamı karıstırıyor, bunun odagındaki kurumda siz değil devletimiz.

BB ülkemizde luks spor bunu kabul ediyorum ama forumun istediği içeriği kusa dönmemiş supplementleri uygun fiyatlar ile alamak, bedavaya yada 3 kurusa alıcaz diye bir dayatmamız yok olamazda ama en azından biraz rekabetci fiyatlar sunarsanız sewiniriz. İçerik konusundada yapacagınız herhangi birsey olamdıgının farkındayız bu sebepten bu husuta sizden bir ricamız yok bile.

Kısacası sizden tek istediğimiz fiyatlandırmanın daha effektif yapılması.thums:

Son düzenleme: 1 Haziran 2008
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    drahte konunun asıl amacını zaten belirtmiş.alternatif firmaların ürünlerini yurtdışı fiyatları ile karşılaştırdığımız zaman bizlerden aşağı yukarı nekadar kar elde ettiklerini görebiliyoruz.fakat şu anda sizlerin yansıttığı fiyatlandırma tamammen elit tabakaya ait.Dünyanın önde gelen markasına distribütörlük yaptım demekle malesef iş bitmiyor.önemli olan zaten mevcut olan piyasa şartlarından biraz daha uygun koşullar yaratarak fayda sağlayabilmek.piyasa eskisi gibi tekel rekabete dayanmıyor.bunları görmezden geldiğinizde kısa vadeli bir girişimde bulunur,üzülende siz olursunuz.arz olduğu sürece muadil ürünlerin sayısıda artacaktır.

_Fırat_, ozzers, firebird ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatları görünce şaşırmamak elde değil. Bu fiyatlarla bu ürünleri kullanacaklar elbet olur ancak açıkçası ne bana nede bizim gibilere bu fiyatlar hitap etmiyor. Bsn ürünlerini kullandım, tabiki ürünler yurtdışından gelmiş ürünlerdi verdiği fayda ile şimdi bu sizin yazdığınız fiyatlara bakınca kesinlikle almam. 2-3 katı fiyata bunları satmak ondan sonra bakanlık izinleri vs. yüzünden demek valla ben çok merak ediyorum, bu nasıl bir prosedür ki bukadar fiyat farkı oluyor?200ytl'ye nitrix valla ben sadece gülerim bu rakamlara :)

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    xplode laboratuar analizindeki değerleri bakanlık nasıl sporcu besini olarak kabul etti anlamadım valla , helal olsun !

5. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    NAO, foruma uye olduguna göre sanırım bize tüm bu soruların cevabını verecek. yanlıs anlasılmasın kimseyi sorgular veya yargılar degılım. buradakı herkes gibi bende tüm bu soruların cevaplarını çok merak ediyorum.

6. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ?

peki nao kim ?

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    BSN
    mümessili
    ... Diye yazmis..

8. lkmn

lkmn Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    güreş
    Yer:
    çankırı

ben kullanıyorum noxplode nefes açıcı bi ilaç güreşçiler tercih eder genelde bende o yüzden aldım nefesi açıyo ama çok terletiyo vücuttaki kanı cıvıtıyo sanırım

ama tabi o siteden almadım ama türkiyede var

9. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel açıklamışsın. Tam ihtiyacım olan şeydi kanımın cıvıması.

lkmn bunu beğendi.
  10. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bilinçsiz kullanım ......

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    mesajları okuyunca kan dahil heryerim cıvıdı benimde.bu nasıl bir açıklama yaa.güreşçilere özel suplament kullanmışız boşuna demek.yazık...ben olsam yazmaya utanırım.

12. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
  13. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Bu herif ufo gören masum köylü galiba :)

14. lkmn

lkmn Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    güreş
    Yer:
    çankırı

ne alaka laf olsun diye böyle yorum yazma istersen açıklama yapki anlayalım sebebini

15. lkmn

lkmn Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    güreş
    Yer:
    çankırı
    ayrıca arkadaşlar ben ufoda görmedim sadece kullandığım bi madde

ve bu madde etkileride gayet iyi istenileni alıyosun siz bilmiyosunuz konuşuyosunuz
    hanginiz antremanında futbol stadındaki koşu yerini tempolu 30 tur atıp sonra 2 saat halter yapıp ardınada 1.5 saat güreş idmanı yaptı güreş idmanı nabız kim bilir kaç vurur bilmeden bu yorumlarınızı yapmayın ben sizin sporuınuza saygı duyuyorum yorumlarınızı okuyorum çok bilinçli insanlar var ama arada bi kaç tane ortalığıı kızıştıran var milleti arkasından çekiyo bu site suplementten uzaklaştırmaya çalışıyo adamlar suplemente teşvik ediyo madem öyle girme siteye böylede yorum yapma sadece msj sayım yükselsin diye msj yazmış yoq su boğazımda kaldı yok şöyle yok böyle yakışmıyor bu davranışlar açıklamasını yap sebebini öğrenelim böyle olurmu bu herif ufo gören masum köylü , su boğazımda kaldı bu yorumlar yakışmıyo sebebini söyle bilelim netten klavye erkekliği yapmayın

SAYGILAR.

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kullandığın kelimeler terminoloji içerisinde yer almayan ve mantık dışı kelimelerden oluştuğundan dolayı bukadar dalga konusu oluyor.''kanım cıvıdı'' gibi bir açıklamanın ne anlama geldiğini çözecek kapasitede değiliz açıkcası.sen bunun anlamını söylesen bizde mantıklı yaklaşırdık.konuya hakim olduktan sonra yorum yapmak en mantıklısı.hakimiyet soz konusu değilse soru ile yaklaşmalı diye düşünüyorum.

ALPEREN ve firebird bunu beğendi.
  17. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bsn nın temsılcısı burada vardı galıba ??

18. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    bikaç kez girdi sonra bıraktı burayı baktı satamayacak :)
    yalnız aklıma geldi şimdi bu BSN eğer türkiye ye distribütor verdiğse yurtdışından getirilen BSNler için gümrüklere baskı yapacaklardır :( işler daha da zorlaşacak.

19. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tam üstüne bastın gray Wolf ünlü bir açık arttırma sitesinde daha once 45 ytl cıvarı satılan nox sımdı 65 ytl ye satılıyor aynı sekılde bsn nın dıger urunlerıde bu sekılde pahalanmıs durumda. su ülkede biri bişey yaptıgında da bir kez olsun bu yapılan işten son kullanıcılara yani bizlere fayda saglansın. ama nerdee.... herkes nasıl yapsak etsekte mılletı dütsek anlayısında.

20. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Memo o olay zannettiğin gibi değil PX den artık mal çekemiyolar , oyundunyasi denen adanalı vatandaşın hiç ürünü kalmadı mesela , diğerleride yavaş yavaş yok olacak

Sayfayı Paylaş