BRUTAL ANADROL (supplemets)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve necati borucu tarafından 13 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. necati borucu

necati borucu Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitim
    Yer:
    KIBRIS

Brutal anabolik kas kazanmak için Anadrol.

Brutal Anadrol kas geliştirme için nihai anabolik supplement. Eğer bu profesyonel sporcular, hiçbir engel almak isterseniz. Anadrol beklenenden daha acımasız. Bu ek, anabolik steroidler olarak değil, yan etkisi olmadan hareket eder.

Cambridge Üniversitesi araştırmacıları, en güçlü anabolik ürünü oluşturmak için iki yıl okudu. Bu ürünün sırrı, onun bileşenlerinin en mükemmel kombinasyonu. Tüketim Anadrol Çünkü vücudunuz gün boyunca bir anabolik durumda. TRI-STEROSTIC ajanlar önceki testosteron seviyeleri dönmek için anabolik etkileri kas gelişimi artar. STRERENZIM çaba düzeyini artırır ve kardiyovasküler sistemi güçlendirmek, güçlü bir antioksidandır. TRANSFORMERS choar kuvvet ve en yoğun egzersiz teşvik.

Brutal Anadrol Beslenme ek formülü imnovadora anabolik ajanlar sayesinde kombinasyonu fisicode arıyoruz almak mümkün kas yardımcı olacaktır.

Brutal Anadrol daha etkileyici sonuçlar için Brutal gainer Gainer ile kombine edilebilir.

Besin:

Doz: 3 porsiyon başına kapsül

Hizmet Başına:
    Silimirain, Serenoa repens (Saw palmetto ekstresi sav) Thiastle Süt Özü -% 80 * Eurzcoma longifolia (Uzun Jack, toz) *% 15 * Puriens Mucuna Özü
    150 mg.
    Üç-STEROSTIC
    Pedalium Murex * Delinme Vine * demirdiken *, Sarı Asma * Goatha * Tribulus terrestris *
    500 mg.

STRERENZIM
    Ubidecarenone-2 ,5-Cylohexadine-1, 4-dion (2E, 6E10, 14E, 18E, 22E, 26E, 30E, 34E) -3,7,11,15,19,23,27,31,35 39-decamethzl ,6,10,14,18,22,26,30,34,38 tetracontadecaenyl-2) -5,6-dimetoksi-3-methzl *
    1000 mcg.

MUKAVEMET + TRANSFORMATÖRLER
    AAKG (Arginine Alpha Keto Glutarate) *, CCE (Ethzl Creatine Ester HCI), * cupana Paullinia (Guarana özü)% 22 Kafein * Niasin (3-Pyridinecarboxylic Asit) *
    1450 mg.

Kullanım Şekli: Sabah kahvaltıdan önce 3 kapsül alınız gün 30 dakika önce eğitim 30 dakika önce kahvaltı ve 3 kapsül. Günde 3 litre su içilmelidir. 6 kapsül günlük tüketim aşmayın.

Tanıtım: Şişe 90 kapsül

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
Konu Durumu: