boks yapmama karşın gene tırsaklık korkaklık var yardım (ciddi)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kralvalue tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    banada aynı şeyler oluyo bende kendimi korumayı öğrencem en azından kickboxa giderek yinede beladan uzak durmakta fayda var

2. kralvalue

kralvalue Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Barista
    Yer:
    Antalya
    beladan uzak druoruz bazı artistler işte sebeb yokken artistlenir serseri tipli bilirsiniz

3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Sana katılıyorum.Bende yaş ilerledikçe uslanıyorum galiba bundan 2 sene öncesine kadar kavgadan çekinmezdim bi kavga çıktığında%95 içinde olurdum .Arkadaş kavga edicek gibi olsa ondan önce ben karşıdakinin üstüne yürürdüm.Zaten yediğim darbelerin izlerini hala taşıyorum.:)Söylediğim gibi son 2 senedir bi haller oldu bana çok uysal oldum kimseye bulaşmam kavga eden olursa direk sakinleştiririm.Valla şimdi detaylıca düşündümde baya değişmişim ben:lol::lol::lol: Kolay kolay sinirlenmiyorum ama sinirlendiğim zaman gözüm bişey görmüyor.Hatta yanlışlıkla arkadaşımın kafasını yarmıştım hiç unutmam :)

cakmak01 bunu beğendi.
  4. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Sokakta çok kavga etmemis birisin sanırım ve bence ondan kaynaklı bişey. Her insanın içinde korku vardır bu ya azdır yada çoktur.. Sokakta yürürken gözünü kaçırmak kötü birşey değil bence, eğer sana bakan serseriye sende öyle bakarsan senın ondan farkın kalmaz ki ,kaldı ki kavgayla hiç bir yere varılmıyor. Bende hiç kavga etmezdım 3 ay öncesine kadar ama ilk kavgamda mahkemelik oldum. Ama kimseyede kendini ezdirme, sen ne kadar geri çekilirsen senin üstüne o kadar gelirler. Zaten muhtemelen sen çocuğa bir iki baş kaldırsan çocuk geri çekilecektir. Bazı ezilmiş insanlar zayıf gibi hissettikleri kişileri ezmekten zevk alır .Belliki oda senı zayıf olarak görmüş ve ezmeye calısmıs. Kısacası asla kavga dövüş taraftarı olma ama kendinide ezdirme.

H4k4nn ve kralvalue bunu beğendi.
  5. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    bak canım kardeşim. ben kavgadan korkar ım. ( bu arada yaşım 46 kollarım43) korkarım ama inan kavga başladığı anda sen bile kendini tanıyamazsın. hani bir reklam varya 'açken sen sen değilsin' diye işte kavga başlayınca sen sen değilsin artık. bu tecrübe ile sabittir. kafanı takma, korku iyi bir duygudur. seni tetikte tutar, beladan korur.

Azi, CaglarYildiz ve H4k4nn bunu beğendi.
  6. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...

Aslında psikiyatriye- psikologa gitmeni tavsiye ederim..

Buna ihtiyacın var...

Yoksa anlattıkların gereksiz korkularından kaynaklanıyor..

Bunlarla yüzleşmeyi ve alt etme yöntemlerini öğrenmek gerekiyor...

Bu o şu duyar mı demekte doğru değil...

Azi bunu beğendi.
  7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    biraz gözü kara olucaksın 17 yaşındasın, kalıplısında ama işte yürek yoksa kafanı eğiyorsan o zaman olmaz.

20 küsür yaşında biri dayak yese gururuna yediremez adam toplar dayak yediği tarafı gidip döverler sonra ilerler kan davasına dönüşür ama suan daha sen 17 yasındasın bu yaşta kavgadan çekinme, sonra korkak çekingen pısırık birşey olarak bilinirsin arkadaşların arasında.

Ve kavga etme korkun sadece kavga ettiğinde geçicek, dayak yersin yada dayak atarsın bu sonucu etkilemez ama korkun o zaman geçer.

Böyle yazdım diye kavgaya meğilliyorum diye tepki vericekler ama senin biraz yürekli olman lazım.

Son düzenleme: 4 Ocak 2012
  8. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...

Azi bunu beğendi.
  9. rampage

rampage Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    kendini bil ona göre hareket et.
    göz kaçırıyorsan kaçır, tırsıyorsan tırs,altan alıyorsan al.bunlar sadece sana özgü şeyler değil.herkez yaşıyor bunları .elbet kendini öğrenecğin zaman olur elbet.
    birkeresinde sorun yaşadığım kişilerden sürekli kaçar yol arıyordum.aman bişey olmasın sidik yarışı yapıcaz diye kendime zarar vermiyeyim diye düşünüyordum.ama bir gün kardeşimi beni zorlamak için canını yakmayı çalıştıklarını görünce,orda 3 kişi bir güzel yoğurdum.dişlerini ellerine verdim yani.
    erkekliği böyle(sidik yarışı) değerlendirip kendine takıntı yapıyorsan.yapma sadece canını sıkarsın .gerçekten kavgaya değecek bi konu olduğu zaman sende kendinin gireceğine emin olduğunu biliyorum.senin şüpen sadece kavgayı kazanıp kazanmamak olmamalı.
    asıl konu başarılı olsan ve olmasanda hakkını savunabilmek doğru bilidiğin şeyi yapmaktır.
    bırak sözde erkekliği millet yapsın.yada bende sözde erkeklik yapmak isitiyorum .size sorduğum şey sadece bu dersen işlerin varacağı noktayı düşünmemeyi öğrenirsen.dediğin belirtiler kaybolur.
    kavge en son yol.

Sayfayı Paylaş