Body'ye yeni başlıyacağım yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tlgxxx tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tlgxxx

Tlgxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiden herkese iyi günler ben lise 1 öğrencisiyim saat 12:30 ile 17:30 arası okulum var ve okulda sık sık galeta yiyorum galeta iyimidir diye sorucam bide ben beslenme günlüğü yapmak istiyorum ama öyle sık sık tavuk eti falan yiyemiyorum ne cıkarsa sabahları falan ne yiğebileciğimi yazarsanız sevinirim bu arada hem kum torbası hemde dambılla uğraşıyorum şimdididen çok sağalun :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:52 ----------

Ha bide bisiklet sürüyorum baya bir yol katlediyoruz ama okul nedeniyle şuan sadece kum torbası ve dambıll yapıyorum bide kalça bölgelerim çok kalın yağlı onlardan nasıl kurtulurum_??

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    galeta unlu mamulü değilmi? hamur işlerini yememelisin.Cardio yaparak yağlarınızdan kurtulursunuz ve diyet tabi.Dumbell ile Flexor hocanın programını uygulayın.

Tlgxxx bunu beğendi.
  3. Tlgxxx

Tlgxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam bir beslenme günlüğü lazım bana abicim öyle tavuk falanda sık yemem bide okulda ne yiyebilrim bana göre hem ucuz hem sağlıklı diye galeta yiyordum..

Sayfayı Paylaş