BodyBuilding mi Fitness mı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TheFoonDeep tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TheFoonDeep

TheFoonDeep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ben 16 yaşındayım 1.70 boyundayım 80 kiloyum daha güçlü , kuvvetli , esnek ve kaslı olmak için spor salonuna yazılmak istiyorum ama fitness ve body building arasında kaldım benim asıl istediğim hem kilo vermek istiyorum hemde kaslı olmak istiyorum görünüşte de kaslı olduğum belli olsun ama asıl istediğim dayanıklılığım , kuvvetim , gücüm artsın bunlar için hangisini tercih etmeliyim ? İlk defa spor salonuna gideceğim ve bana burda program hazırlayacaklar mı ? hangi aletleri kullanacağım konusunda da beni uyarırlar mı ? birde ben 5 şınav zor çekiyorum koşunca , ağırlık kaldırınca hemen yoruluyorum yaşıtlarıma göre çok hantalım buna göre yorumda bulunursanız daha iyi olur şimdiden teşekkürler ve gitmek istediğim spor salonlarının fiyatlarıda bunlar ;

Body Building ; Aylık 80 TL
    Fitness ; Aylık 75 TL

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : goreceli vucut gelistirme

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş