Body Hatıraları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve acemi Jojuk tarafından 22 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    sa arkadaşlar sizden body yaparken başınıza gelen komik olayları anlatmanızı istiyorum Mesela

ben 11 yaşında kas yapıcam die sabahın köründe kalkıp aç karnına annemin süs vazolarıyla 500x2 tekrar yapardım:D:D:D şimdi aklıma gelince hep gülerim Parasız amelelik yapmışımduh

bide birgün uzun barıma ek olarak 50 kilo almıştım birden gaza geldim müziğinde etkisiyle 100 kg ile bech preeste kaç yaparım dedim yattım preese........ 1 oldu 2 oldu 3-4 derken 7dincide kaburganın üstüne düşmezmi bide evin çatı katındayım kimse yok bağırmayı bırak nefes alamıyodum tam yarım saat o pozisyonda kaldım sonra 12 yaşında kardeşim geldi halteri yana yatırarak kurtardı beni... sonuç olarak: (partner herzaman lazım oluyo) :D

SİziN Hikayeleriniz Nedir???

2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    barın ağırlığı 50 kg cik mi?

3. revolte_21

revolte_21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    '' bide birgün uzun barıma ek olarak 50 kilo almıştım '' dogru durust oku disk almis 50 kiloluk ....

kopskop bunu beğendi.
  4. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Salondaki düşüncesiz abilerimizden biri bench pressde 100 kilo yapıp oyle bırakmış . Yani agırlıkları yerine koymamış . Bende o zamanlar henuz başlamıştım spora . Başladım agırlıkları çıkarmaya .

Acemilik , hep tek taraftan çıkarıyordum . 3. agırlıgı cıkardığım gibi bench press barı yan tarafa cekti . Sopanın diger ucu gozlerimin onunden geçti . Çeneme gelse heralde boylardım topragı , Allah korudu derler , aynen oyle oldu .

Kotu bir hatıra , ama olsun yinede hatıra .

Bir keresinde de salona yeni başlayan bir eleman hiçbir hareketi nizami yapmadan yapıyordu . Dumble front raises yaparken bel salıncak gibiydi . Yanlardan kaldırıyordu kiloyu vurdura vurdura .

Ya Allah ya Allah yaptı yaptı . Son tekrarda dumble ı elinden fırlattı . Direk karşıdaki cama girdi ve heryeri kırdı . Az gülmemiştim :D

alifurkan1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş