Black Hole (Controlled Labs) - İştah Artırıcı Supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 23 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Yabancı bi forumda birçok kişinin kullandığı supplementları arasında görünce merak ettim..blackhole iştah artırıcı ve sindirime yardımcı olarak piyasaya sürülen bir ürün..buarada Controlled Labs Amerikada çok tercih edilen ürünlerden..renkler serisinden purple wrath yada green magnitude gibi ürünleride incelenesi olanlardan..dikkatimi çekmiyor değil..
    içeriğinide ekliyorum ..
    kullanmış olan varmı bu üründen yada benzer amaç için üretilen ürünlerden..??

içerik

2. XtremePumpTR

XtremePumpTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Almanya|Istanbul
    Ilacin adi Mosegor

İştah Artırıcı

benim tanidigim bi kac arkadas kullandi ve cok memnun kaldilar

bi arastir derim

saygilar...

3. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    xtreme saol fakat iştah artırıcı supplementlardan bahsediyorum bu başlıkta..ilaçlar bu başlığa dahil değil..blackhole burda tartışmaya açılmış bir ürün yani direk benim ihtiyacım olduğu için değil..

buarada bahsettiğin ilacın açıklaması
    amacı iştah artırıcı değil migren tedavisi!!!
    kaynak : http://www.afiyetolsun.net/afiyetforum/asp/mesaj.asp?id=270 (fakat site mucizevi çözüm sunanların mekanı olmuş)

4. Ayran

Ayran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birde şu black hole hakkında elle tutulur işimize yarıcak bilgiler bulabilsek :) kullanmış olan biri , tecrübeleri vs. :)

5. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    controlled labs Türkiyede satılan markalardan değil bildiğim kadarıyla..amerika kaynaklı..aslında amerikada çokça tercih edilen markalardan biri buaralar..finansmanı ayarlayabilirsem almayı düşündüğüm ürünlerden..yazları iştahımda istemediğim bir gerileme yaşıyorum herkes gibi malum..

6. Ayran

Ayran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçirebileceğimi bilsem gümrükten alabilirim ALMANYA da var bi kaç tanıdığım onlara söyleyebilirim bulmaları için ama bakalım :) yurtdışı alışveril tecrübem SIFIR . . . .

7. sacalli

sacalli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    bende uzun süredir almayı düşünüyordum bu ürünü Amerika'ya Work and Travel ile giden bir arkadaşıma sipariş verdim internet fiatı 32$ olmasına rağmen tax(vergi) dahil 50$a bir vitamin store'dan temin etmiş. Ramazandan sonra denemeyi düşünüyorum etkilerini paylaşırım sizlerle.

8. sacalli

sacalli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    black hill!

arkadaşlar bu ürünü 6-7 defa kullanma talimatına göre kullandım. İlk kullanmamda biraz fazla yemek yiyebildim(daha geç doygunluğumu hissetdim) ancak bu üründe, yazılanlar gibi iştah açıcı bir özellik göremedim. Belki benim hardgainer olmamdan kaynaklanan bir problemdir ancak benim iştahım üzerinde hiç bir etki yapmadı şimdi haplar boşa gitmesin diye psikolojik etkisinden faydalanmaya çalışırıyorum inşallah faydası olur(sanmam ama). Almak isteyen arkadaşlara önerim; fazla itibar etmeyin ama bir de siz deneyin derim belki size etkir.

Sayfayı Paylaş