Birlikte gittiğimi arkadaşlarım body'yi bırakıyor...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ademir tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ademir

ademir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birlikte gittiğim kişiler bodyi bırakıyor , ben devam etsemmi bilmiyorum.Haftada 3 gün gidiyorum ve gittiğim günler kickbox kondisyon ve teknik çalışması yapıyorum.Yani hem kickbox hem bodye gidiyorum.Arkadaşlarım bıraktı , büyük motive kaybı oldu bende bırakmalımıyım size bir danışayım dedim.

2. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporu yapmayı kafaya koyduysan hiçbirşey etkilememeli seni..
    Benimde başladığım arkadaşlarım bıraktığında ben devam ettim tek gittim fakat salonda birçok arkadaşım var hem zaten merak etme sendeki gelişmeyi gördüklerinde tekrar başlarlar onlar başlamasada okul-iş vs yazılan olur ;)

3. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Pain haklı, arkadaşlar salona ilk adım attığınızda çok işe yarar ama sonra zaten orada bir grubunuz olur. Hatta beraber başladığınız arkadaşlar sürekli sohbet ederek sizi engelleyebilirler bile, yani bu durumu fırsata çevirmelisiniz. :)

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tek başına nekadar istikrarlı olabileceğini ve sınırlarını zorlamayı ancak bu şekilde öğrenebilirsin.

5. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    tek başına gitmek her zaman avantajdır, istediğin zaman gidebilirsin, birileriyle aynı saatte orda olmana gerek kalmaz, ayrıca motivasyonun daha çok olur çünkü muhabbet etmezsin kimseyle, sadece işine odaklanırsın.

guardbody bunu beğendi.
  6. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    kendinle gurur duymalısın...

7. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Biz de başlarken 5 kişiydik şimdi tek gidiyorum üzüldüm fakat arkadaşlarım adına üzüldüm salonda ortamı her türlü yapıyosun zaten arkadaşa gerek yok

8. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    dostum sana anlatayım dinle..

bak benim maddi durum yok denilcek kdr az okuyorum ve body yapmaya çabalıyorum şimdide hafta sonu çalışmaya iş arıyorum body için imzamda bilgiler var..
    biz 2 kişi başlıcaktık arkadaşlan ben başlaım sonra onu çağırdım denemey ortamı görmeye geldi ense press e oturdu 3*10 yapıcaksın dedim 1. seti yaptı 2.sette yaptım dedi fakat yapmadı karşıdan gözetledim 3 tekrar yaptı bana 10 yaptım dedi ve yanına gittiğimde utanmasın diye sölemedim diğer alete geç dedim alttan aldım ve aşağı indiğimizde ben gelmicem kanka dedi bende neden dedim ben yapmam zamanım yok cart curt dedi benden kalıplı ve balık etli 1.5 yaş küçük benden .bende tamam dedim ve yalnız kaldım oturdum düşündüm..:::
    "tayfun lan sen bu sporu onun içinmi yapıcan hayır?kendin için yapıcan hep böle zayıf ve güçsüz mü kalıcan hayır?en azından alt yapı yap tayfun kick box a gidersin dedim böle 56-57 kg da kick box a gidipte ince olan kemiklerinmi kırdırcan ezilcen dedim ve vurdum masaya yumruğumu..
    başladım hiçte ay uy yapmadım durum olmadığı halde hemde okul harçlığı zor buluyorum inan..
    ama onua bir şekilde halledicem body paramı kendim vercem..

bak anlatmak istediğim şuydu::
    SEN SEN OL KİMSEYİ DÜŞÜNME BOŞVER 1-2 SENE SONRA SEN ONUN KARŞISINA GEÇİNCE KANKA NE OLMUŞSUN YHA DİCEK SANA BENDE BAŞLASAM BÖLE OLURMUYUM DİCEK SENDE ŞÖLE DİCEN" BEN BİLMEM BE:D"
    YANİ MADDİ DURUMUN VAR SALONA GİDEBİLİYORSUN ARKADAŞLARIN BIRAKTI DİEMİ TAKIYORSUN BEN SANA HAYATIMDAN ÖRNEK VERDİM BEN BU HALDE DEVAME DİYORSAM SENDE ET DOSTUM SAKIN DURMA VAZGEÇME ALLAHA ŞÜKRET..
    BUNLARI BANA BU FRUMDAKİ ABİLERİM KARDEŞLERİM ÖĞRETTİLER BENDE KAÇ TANE GEREKSİZ BAŞLIK AÇTIM BLEKİDE O AN GEREKLİYDİ BENİM İÇİN AMA AÇTIM YOK BODY İ BIRAKIYORUM YOK ZAYIFLIKTAN BIKTIM EVET BIKTIM AMA ZAYIF OLSAMDA GÜÇLÜ OLUCAM VE KİCK BOX A BAŞLICAM DAĞITICAM AŞICAM KENDİMİ NASİPSE..
    BU İŞİ KİMSE İÇİN YAPMA EVET İSTİYORUM BENDE BAKIN BEN NASIL KAS YAPTIM PLAJDA HEP T-SHİRT SÜZ YÜRÜMEK İNŞLLAH NASİP OLUR..
    ORTAMI SAKIN DERT ETME BAK SALON ORTAMI SÜPERDİR ORDA KALDIRAMADIĞIN BİR BARI "YARDIM" DİYE BAĞIRDIĞINDA SANA 30 YAŞINDA ADAM GELİP YARDIM EDİYORSA ARTIK SEN ANLA O DUYGUYU...
    SEN GÖRMESENDE SANA SENİN TANIMADIKLARIN KOLAY GELSİN NASILSIN DİYORSA SEN ANLA..

BEN FAZLA UZATTIM UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR..
    SAYGILAR..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:07 ----------

He birde şu resimdeki brushli bana ilham veriyor adama bak bir deribir kemik ama gelde böle bir adama sataş??buyur...

9. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bencede bırakma spor salonuna gidiyorsun ve bu çok güzel birşey bence hem yukarıdaki arkadaşların dediği gibi tek gitmenin avantajlarıda var senin yerinde ben olsam (spor salonuna gitsem yani) asla bırakmam tabi maddi sıkıntı ya da sakatlık fln dışında ama yinede kara senin tabiki ben bırakma devam et azimle çalış derim

saygılar...

10. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bodye başladığımda 3 arkadaş çalışıyorduk. Sonra 2 si bıraktı ben devam ediyorum. Yazın başında bir arkadşm çok heves etti başladık hemen protein tozu sipariş ettik ortak(gerek olmadığını söylediysemde dinlemedi ) 1 hafta sonra bıraktı sporu. Protein tozunuda düşük fiyata bana sattı. Sonra bir arkadaş daha başladı. Aidatı ödedi. Bir kez idman yaptı benimle sonra oda gelmedi. Bir bahane buluyorlar. O kadar çok kişi benle geldi ve şu an hala yanlızım. Dert etme. Bu iş kolay bir iş değil. Bazılarının vazgeçmesini anlıyabiliyorm. Ama sen sakın yolundan sapma ve devam et...

11. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Ayni durum banada oldu 3 arkadaşi getirdim dayanamadilar max 2 ay geldiler sonra tirt. Bu spor nankör olduğu kadar yalniz olduğun bi spor malesef öyle.. Bendeki değişiklikleri görüyor, aynisini kendindede hemen olcakmiş gibi hevesleniyor bastiğim ağirliklari basamiyor vs. Böyle sebepler den dolayi yalniz takiliyorum bende. Zaten iyiki öyle olmuş diyorum şuan daha sıkı çalışıyorum, arkadaşlar varken sohpet'e dalınca kasları soğutuyorduk genelde. 1 saatlik ant, 2 saate yakın sürüyordu. Şuan çok daha disiplinliyim bu konuda.

Sayfayı Paylaş