bir türlü kilo alamıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozzy_0703 tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozzy_0703

ozzy_0703 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar bende ciddi derecede kilo sorunu var askere gitmeden önce 56 kiloydum askerden geldikten sonra 67 kiloyu buldum ama askerden geleli 11 ay oldu şuan 57 kilodayım ve 178 boyundayım. bi türlü istahım yok gunde 2 ögün yemek yiyorum body e basladım simdi sırf kilo alabılırım diye
    kilo almak icin hangi protein ilaclarını veya gainer önerebilirsiniz
    teşekkürler

2. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    2 ögün cok cok az
    kahvaltında eti yulaf ezmesi ye 2-3 yumurta ile birlikte öğlen yemeğinde pirinc veyahut makarna yanında da kırmızı veya beyaz et ye aksam yemegınden önce 1 adet ton balıgı ye sok ta 5.65 e 2 lı ton balıgı var buyuk boy aksam yemegındede makarna veya pırınc tercih etmelisin yatmadan öncede 1 kac bardak süt veyahut 200 gram lor peyniri ye bu sekilde kilo alabilirsin protein tozuna veyahut gaıner a gerek kalmaz.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş