1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bir resimde benden

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kim tarafından 12 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

2. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlaşılmasın bu resimler bizim salondan bir arkadaşın.onun izniyle koydum resimleri.kilo=68 boy=177

3. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bu 90 kiloluk şişkoda benim.belki arada kaynar diye sona kendi resmimi sakladım. :lol:

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlısın ama omuzların dikkat çekici, on omuzların kuvvetliye benziyor, alt yapıda var, senin halinden en iyi ben anlarım, yağlı olduğun için kasların çok düz gözüküyor, definisyon diyorum başka şey demiyorum, o zaman kolların çok daha iyi duracak, kanat genişliğinde var, yağ yakınca hepsi kendini gösterecek.

Resmini koyduğun arkadaşının definisyonu güzel, özellikle omuz ve sırtı (sizin salonda omuz ve sirta özel önem mi veriliyor :D
    Beli ince olduğu için orantısı gayet güzel, göğüsler şekli güzel ama hemen hemen herkeste olduğu gibi üst göğüsleri daha doldurması lazım, oldukça iyi durumda.

5. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlısın ama omuzların dikkat çekici, on omuzların kuvvetliye benziyor, alt yapıda var, senin halinden en iyi ben anlarım, yağlı olduğun için kasların çok düz gözüküyor, definisyon diyorum başka şey demiyorum, o zaman kolların çok daha iyi duracak, kanat genişliğinde var, yağ yakınca hepsi kendini gösterecek.

Resmini koyduğun arkadaşının definisyonu güzel, özellikle omuz ve sırtı (sizin salonda omuz ve sirta özel önem mi veriliyor :D
    Beli ince olduğu için orantısı gayet güzel, göğüsler şekli güzel ama hemen hemen herkeste olduğu gibi üst göğüsleri daha doldurması lazım, oldukça iyi durumda.[/quote]
    Aslında omuzlarımı çok zayıf buluyorum.özellikle ön omuz zayıf diye düşünüyordum demek ki arada dışardanda değerlendirme almak lazımmış.eksi salonumuzda omuz kanat göğüs ağırlıklı çalışırdık.onun için omuz ve sırt iyi duruyor olmalı.yazın definasyon yapmayı başarabilirsem yaz sonunda 1-2 resim daha koymayı düşünüyorum.bakalım onlar nasıl duracak.

6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    evet ilk bakısta omuzlar benimde dikkatimi cekti.

7. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gogusler estetik olarak cok hos gozukuyor, calismanin yanisira genetik bisey olsa gerek...

8. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    evet gögüslerin bu kadar genis ve her tarafinin esit düzeyde gelismis olmasi sanirim genetik bir sey... genetik veya degil bu tarz gögüs kaslari gercekten hos duruyor.

9. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    evet bende bu tip göğüsleri cok beğeniyorum inanılmaz estetik duruyor bence..Nazar değmesin:)

10. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    68kilo için çok hacimli bir vücut.Tebrik ediyorum arkadaşı...Göğüsler çok iyi duruyor..Arkadaşlar hep üst taraf resimleri bacaklar ne durumda onları hiç göndermiyorsunuz...

11. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımın elimde birde bu resmi var.bakalım beğenicekmisiniz.bu arada unutmadan yazayım arkadaşım tamamen doğal yollarda 4 yıldır çalışıyor.vücudunda asprin bile olmadığını garanti ederim.

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Heh heh ben de tmamen doğal olmayan yollarla çalışıyorum. Kessen damardan ECA stack akar ;).

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Demek bünyeye aspirin girince 10 ayda böyle vücut yapiliyor Blitz, o zaman kim'in arkadaşıda aspirine başlasın :D

14. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    gögüs evet ben burDAYIM DİYOR karnı da iyi biçimlendirmiş ne diyeyim darısı başımıza...

15. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımın resimleri yorumlamak için İLAÇSIZDA OLUR(İlaçsız vucut isteyenler mutlaka baksın) adlı başlığa bakın.orda daha fazlası var.burda benim sırttan bir resmim diğerleri arkadaşıma aitti.

Sayfayı Paylaş