bir haftalık yağ yakımım ve devamı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve spartacus87 tarafından 28 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. spartacus87

spartacus87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bench_Ohyper_Arkadaşlar bir hafta önce resim paylaştım forumda ve bana öneriler geldi şişko dediler iyiki dediler daha çok motive oldum boğazımı sıktım bir haftada 1 kg 700 gram verdim .ve değişim çok iyi sokata yürürken kızların bakışını görüyorum.diyete gelince.
    sabah kalkarkalkmaz yarım ölçek whey suyla
    4 yumrta beyazı 1 sarısı 50 gram peynir 10 zeytin iki dilim tam tahılllı ekmek üstüne çok sert kahve
    saat 10 da 5 fındık şekersiz çay
    öğlen yemeği fabrikada ne çıkarsa genellikle karbonitrat ağırlıklı geliyo yemekler ben çözüm buldum bimden 5 liraya 200 gram net ton alıyo iki gün öğlen yetiyo
    4 gibi bulgur pilavı 100 gr. idmana yarım saat varken whey
    idman dan hemen sonra whey 1 saat sonra 150 gram tavuk göğsü haşlanmış
    saat 22 civarı bidaha 100 gram tavuk saat 23:30da bir kase yoğurt içine bir ölçek whey biraz da karpuz veya şeftali whey çilekli burada 12 yatıyorum 5:45 de kalkıyorum bir hafta sıtandart böyleydi.
    Ölçülerim bir hafta öncesi %69 adele miktarı -yağ miktarı %19 kilo 87
    bügün eczenede aynı makinede ölçtüm %72 adale -yağ %16 kilo 85 kg 300 gr. bana altarnetif yiyecek şeçenekleri önerin bide resimlerde fark varmı yorum istiyorum

Ekli Dosyalar:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş