bir derdim var...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mr_dildo tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mr_dildo

mr_dildo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    adana
    sanırım 187 boyla 58 kilo olan bir yaratığı zihninizde kolay kolay canlandıramazsınız. evet, işte o yaratık "bendim". hala da "benim" sayılır. 6-7 ay kadar bb yaptım ancak ilk 2-3 ay hiçbir supplement kullanamdım. ve kilom 60 a kadar çıktı. daha sonra bsn true-mass lean mass gainer adlı ürünü kullandım yaklaşık 2,5 ay kadar ve 2-3 kilo daha aldım. 63ü vurdum. ama össye hazırlandığım için (sınav da yaklaştı bu arada) bırakmak zorunda kaldım. 2 aydır salona gitmedim ve tartılmadım. ne durumdayım kilo olarak bilmiyorum. ama geçenlerde kız arkadaşlarımla takılırken mateja kezman'ın bir resmini gördüler. içleri gitti resmen. adamdaki - kas desen değil, ama yağ da yok- hani kıskandığımdan değil ama kolayca yapılabilecek bir vücudu var. karın kaslarım çok çabuk gelişme göstermişti ve iyi de bakıyordum onlara ancak bıraktığım için söndüler :'( neyse, biraz şaka ile karışık biraz da gerçekçi olarak 1-2 senede bu vücuda ulaşabilineceğini söyledim. keşke bırakamasaydım diyorum bb'yi. her yaz yaşadığım sıkıntıyı sadece yazları değil ama olsun, bundan böyle yaşamak istemiyorum. elimde bir kg kaldı bu gainerdan. bunu da kullanarak acil kilo almam lazım. öğrenci işi bir menü bulamadım henüz. ancak çıkıp da 2 sene sonra o arkadaşlara baklava dilimlerimi, göğüslerimi gösterince onların yüz ifadelerini görmek istiyorum. kararlıyım, fit bir vücuda kısa zaman içinde ulaşacağım. bu kilo alma- beslenme konusunda yardıma ihtiyacım var. hareketleri biliyorum, eve dumbell alıp yapabilirim. salona da gidebilirim ama sınav yaklaştığı için 2 aylık dönemde bu uzak görünüyor. lütfen bana yardım edin, bir program hazırlamalıym. artık ben de kasılmadan, istediğimi giyerek gezmek istiyorum :) şimdiden teşekkürler
    (göbek sorun değil, eritme konusunda üstüme yoktur)

2. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    senin derdin dertmi ,keşke böyle dertler olsa hayatımızda düzenli çalışma iyi beslenme ve dinlenme ile çok başarılı bir vücut yapabilirsin sabırlı olursan gerisi gelir sabret, çalış, beslen,ve dinlen ......

3. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    bence öss sınavının geçmesini bekle! önünde vücut yapacak çok zamanın olucak ama beş kilo almak için ömründen bir seneyi feda edebilirmisin? bu soruyu kendine sor ve kafanı karıştıracak başka birşey düşünme yalnızca sınava konsantre ol..

4. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum seninle aynı derdi paylaşıyoruz sayılır.Benim de boy 1.83 kilo 75 senin çektiğini en iyi ben bilirim.Eminim ki şu an yaz gelmesini dahi istemiyosundur.Ben de öss yolcusuyum.Ama sınavdan sonra dış dünyaya kapanıp 1 hatta gerekikirse 2 3 sene vücut çalışıcam.Eger dertleşmek istersen pm atabilirsin..

5. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    eğer spor yapmıyorsan birkaç kilo fazlan bile var.

6. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dostum beni görsen 1 2 kilo fazlam degil en az 5 kilo eksigim oldugunu anlarsın.:(

7. mr_dildo

mr_dildo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    adana
    mode, haklısın valla. kilo değil de, hacim önemli olan. kaç kilo olursan ol, zayıf gösterebilrisin hacim olmadıkça... aslında "keşke hiç bırkamasaydım" diyorum. hem stres atmak için, hem de por yapmış olmak için devam edilebilirdi ama evdekilere yup gitmedim, 3-5 ydan ne olacak ki geri başlarım diye. ama gerçekten çok şey kaybettiğimi düşünüyorum :/

Sayfayı Paylaş