Biotest Hot-Rox Ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve B.B. King tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. egoTR

egoTR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    kaç günde gelir ki netritiondan?,ben de söyliyim:)

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    gümrüğe takılmasın ustatlar .bu işte 5-10 dolardan çok ilaç gozuyle baktıklarından kıl bi adama takılabılr :)

3. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Daha önce sipariş vermedim forumda verenlerden bilgi alabiliriz herhalde yalnız yurtdışından supplement dışında çok alışverişim oldu , genelde en ucuz kargo yöntemiyle en az 14 günde geliyor siparişler :\

4. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    joker23 gümrüğe takılma riskini bende düşündüm ama bir yandan da açık arttırma sitelerinde satılan ürünlerin orjinalliğinden duyduğum şüphe var. Yani 30 ytl uğruna sağlığımdan olmak istemem.

Bir de şu var , 2-3kg lık birşey getirmiyoruz sonuçta ufacık kutu. Ben defalarca parfüm ,kozmetik malzemesi, cd, kitap getirdim tek tek yurtdışından hiçbir sorun çıkmamıştı. Eğer vaktiniz varsa bekleyin Ağustosun 16sında ben veriyorum siparişi 1 Eylülde sonucu alırız :) (Tatilde burda olmayacağımdan o tarihte verebilicem siparişi)

joker23 bunu beğendi.
  5. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hocam okadar bekleyememkı definasyondayım bunuda dahada artırmaya calısıyorum..ebay var gitti gidiyorun yurt dısı versıyonu uluslar arası orada ingilterende ameriakadan evlerinden satış yapanlar var oaralardan alınabılırmı acaba? bb.com yerıne ne dersin

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    açık attırım sitelerinden alınan ürünlerin içinden protein tozu gibi ürünler sahte olabilir fakat hot-rox denen ürünün haplarında bile hot-rox yazıları vs. var bunu öyle merdiven altında yapamazlar, bu hapları her kes yapamaz. Bu ürünün sahte olma olasılığı bana kalırsa en fazla %5 tir. Bende tr den alıcam yurt dışı kumar oynamak gibi. Kargo, Gümrük, Ürünün bu sıcakta deforme olması vs.. sorunları var.

B.B. King, Dostum bunu terleme eşofmanıyla kullansak. Böyle ağır diet yapmanı düşünmüyorumda yine ekili bir sonuç elde edebilirmiyiz.

7. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    terlemeyle sadece su atımın cok fazla olur.ekstra bi katkı olacagını sanmıyorum.

zigbog bunu beğendi.
  8. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Cevap için teşekkürler peki Terleme eşofmanı ile bunu kullansak fazla ağır olmadan birde diet(kasların hacim kaybetmesini engellemek için)

bir zararı olurmu yani vücuda fazla ısı yüklemiş olmayız demi?

9. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hot-rox zaten normalden fazla biçimde ısıtacaktır. alerjik döküntüler olabılır .bence geregı fazla yok eşofmanın hot-rox baslı basına işini görebılır arkadaşm kolay gelsin.

zigbog bunu beğendi.
  10. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Kullanan arkadaşlar bunun nasıl kullanılması uygundur. haftanın her günü 45dk. cardio 1 kutu bitiminden sonra 1 ay ara mı vermeliyim yoksa haftanın 3 günü olan idmana cardio olarak devam 1 kutu bitiminden sonra 1 ay ara. Ya da bunların dışında nasıl bir kullanım uygun görülüyor ?

11. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar 2 kutu almayı düşünüyorum , türkiyedeki açık arttırma sitelerinden alan varsa durumu söyleyebilirmi? Netrition sitesi Tr ye hotrox yollamıyoruz falan diyor. ne yapmalı?

12. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    açık arttırım sitesinden, daha yeni bir kutu aldım sahtesi zaten olmaz bunların, adam bunun sahtesini üretecek teknik donanımla gider kendine dükkan açar neden bu işlerle uğraşsın ki. Sadece son kullanım tarihiyle oynanmış olabilir ama benim aldığımda hiç bir sorun yok. thums:

Piasca bunu beğendi.
  13. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    defalarca söyledik arkadaşlar ürünü aldığınız kişiden fatura isteyin veya gelen ürünün seri numarasını ve son kullanma tarihini üretici firmaya mail atıp doğrulatın

14. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten yağ yakmak isteyen tecrübeli sporcular için Hotrox sabah aç karına 3 kapsül ve 6 saat sonra 3 kapsül alınır

15. narcosis

narcosis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün 2 kutu elime geldi üye fotolarında resimlerimde war bi 20 kilo en azından atmam gerekiyor bişey sorucam sabah 7de kalkıyorum ilk hafta 1+1 şeklinde alıcam fakat şimdi sabah 7 -7 buçukta 1 tane sonra 6 saat sonramı 1 tane aliyim yoksa akşam 7 buçuk gibi salona gidiyorum akşam 7demi almalıyım 2inci hapı?

16. mtf50

mtf50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

merhaba ben google'dan hot-rox ı arastırıyodum ve senın yorum yaptıgın bu sayfa cıktı ordan buldum senı ıyıkıde bulnusum cunku bılgı almak ıstıyourm senden paylasırsan sevınırım .. Ben 110 kg ıdım ve 1 aydır dıyet teyım suan 101 kg cıvarıyım ve proteın agırlıklı dıyet yapıyorum bundan daha oncelerıde en son 83 kg ınmıstım ve spor yapıyodum bırakıyoudm bu sefer kafaya koydum kalıcı olucak hersey .. ben spor gene yapıyorum ama gym degıl sadece cardıo yapıyorum onuda cok kısa yapıyourm ama mınımum 30 dakka en fazla 50 dakka oluyo cardıo gunde haftada 3 gıde bılıyourm bızım salando bır cocuk hot-rox kullandı ve ınanılmaz bır derecede< abdomınal bolgede erıme oldu ben kg verdıkce abdomınalım ınmıyo sarkıyo gobıme gelıyo acaba bana onerırmısım hot-rox ve baska bır zararları varmı sımdıden tesekkur ederım

17. mtf50

mtf50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dıyetımde
    sabahları kalkar kalkamaz sıcak lımonlu su ve 1 adet meyve(9.30 da kalkıyourm 10.00 da ıcıyorum)
    kahvaltıda 3 dilim tam bugday ekmegıne labne(10.30 ile 11.00 arası)
    öğle yemeği et,tavuk,mantar,balık yoğurt salata( 13.30 ile 14.00)
    ara öğün elma veya portakal(17.00)
    aksam sebze,tonbalğı,makarna,dolma,hindi(19.00 ile 20.00)
    ve yemeklerden 1 saat once su
    gun ıcınde bıtkı cayları
    45 50 dk cardıo 3 gun

18. Absinth

Absinth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Kadar Yorumu Okudum Ve Yağ Yakıcıya Ihtıyacım Oldugu Icın Epey Mantıklı Geldı Salondaki Hocam Bana l-Carnitine Önermişti Sanıyorum Boşa Para Vermiş Olcaktım l-Carnitine İçin Burda Okudugum Kadarıyla Tabi Pek Bi Bilgi Sahibi Değilim...

Fakat Hot Rox'u Nasıl Temin Edicez Hiç Bilmiyorum Bı Kac Sitede Araştırdım Fakat Tr'de Yok :/

BB'ye Başlayalı 2 Hafta Oldu Ve Daha Once Hıc Bu Tur Spor Yapmamış Olmakla Bırlıtke Bel Bolgesınde Yag Sorunum Var... Hot Rox Gibi Bi Supplement'e İhtiyacım Vardı.

Sizce L-Carnitine mi Alsam Şimdilik Yoksa Daha Erken mı Supplement Almak İçin?

19. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

L-Carnitin boş bir ürün. Birçok makale mevcut yağ yakımına bir etkisi olmadığına dair.

Hot Rox için daha erken gibi.

Bu tür takviyeler %30 civarı bir verim artışı sağlar o kadar. Bıraktığında yan etkilerini görürsün.
    Çünkü hepsinin içinde kafein var.

Kafein 3 gün içinde bağımlılık yapan bir madde.

Uyuşturucu gibi değil. Fakat bir örnek vermek gerekirse...

Hydroxycut servis başına 200 mg kafein içerir ve günde 3 servis alınır.

Hydroxycut Hardcore kullanıp da bırakanlar arasında depresyon hali yaşayanlar var ilk birkaç hafta içinde.

Güçte azalma, halsizlik vs...

Kafeinin etkisi konusunda ise şunu söyleyebilirim.

Yakın zamanda kilo vermek amaçlı 6 hafta kadar bir çalışma programı uygulayacağım.

Neredeyse tüm yağ yakıcılarda günlük kullanım sonucu 400-600 mg arası kafein alınıyor.

Ben eminim ki sadece kafein kullanımı ile çoğu yağ yakıcıya yakın bir etki sağlanabilir.

Bunu gözlemlemek için 6 hafta boyunca kendi belirlediğim kullanım şekline göre kafein kullanacağım.

Bunun için toz olarak 100 gr kafeinim var.

Etkisine gelecek olursak...

Henüz programıma başlamadım; fakat geçen gün merak edip denedim.

Sınav dönemi malum. 3 saatlik uykuyla sınava gidecektim.

Sabah kahvaltıya bile vaktim olmadı. Onun için protein tozunun içine 200 mg kafein karıştırdım.

Şunu söyleyebilirim.

Tüm hafta düzensiz uykunun üstüne 3 saatlik uykuyla bomba gibiydim. -2 derece havada bir ara yürürken terleyecek kadar sıcakladım. Üstüm de kalın değildi.

Aynı şekilde oda sıcaklığında bile bazen hararet durumları yaşadım.

Sadete gelecek olursak...

Yağ yakıcı için daha erken; fakat illa kullanacam diyorsan bir ton para vermek yerine bulk kafein alıp onu kullan.

Yağ yakıcıya vereceğin parayla biraz daha protein ağırlıklı beslen.

En azından kas kütleni korursun.

İyi çalışmalar.

20. CathLiam

CathLiam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar,

Hardcore ve hot-rox siparisi veriyorum. Ilk olarak sizce hangisinden baslamalı?

Sayfayı Paylaş