Bilgisayar Yüzünden Göz Altı Morlukları

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Ali Karakurt tarafından 23 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ali Karakurt

Ali Karakurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce tüm yazımı bilgisayar başında geçirdiğimden dolayı göz altlarım da morluklar oluştu. Hala bilgisayar başında vaktimi fazla geçiriyorum ama eskisi kadar değil. Zaten morluklar da eskisine nazaran biraz daha hafifledi ama hala bir sorun. Sigara, alkol, uyuşturucu kullanmıyorum, kullanmadım da. Uyku düzenim ise uzun bir süredir yerinde. Bunun sebebini anlamış değilim. Genetik olduğunu düşündüm ama ailede tek bende olan bir durum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. Okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.

2. Oguzhanakott

Oguzhanakott Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Başkan o sigara alkol madde yoksa uyku düzenin 1-2 haftadır oturduysa geriye kalan tek sebebi düzenli beslenme, kansızlık Düzenli saatlerde beslen yediğine dikkat et topla biraz sonra yine mi olmadı? doktora git tüm ölçülerini yaptır

3. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    gözlük kullanıyorsan camını git mavi filtreli camla değiştir.

4. enthe45

enthe45 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Göz altı damarları bende de var, genetik olabilir.

5. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Göz altı morlukları bir çok sebebe bağlı olabilir.Bunlar arasında derinizin o göz altı kısmının daha koyu bir cilt renginden oluşması(discoloration), derinizin ince olup alttan kas ve damar yapılarının gözükmesi, dolaşım problemleri, göz altı çöküklüğü, göz altı torbası gibi

Hepsi tedavi edilebilen şeylerdir.Bir medikal estetik hekiminden yardım almanız gerek.

Sayfayı Paylaş