bilek sakatlanması

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Tugrulakagunduz tarafından 15 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Tugrulakagunduz

Tugrulakagunduz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu konuda yardım istiyorum özellikle vg sporuyla uzun yıllar ugrasanlar bilrler bu sakatlıgı.
    şimdi ben dumbell tutarken sağ bileğimde ağrı hıssetmıyorum ama bar tuttugumda özellikle bileğime acayip bi ağrı girio bıraktıgımda yanmayla birlikte bıcak sokar gıbı bı acı hıssedıyorum doktora gıttım 15 gun ıdman yapma dedı ıdman yapmıorum hıcbır degısıklık yok ne yapmam gereklı ?

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    bende de aynı sorun olmuştu biraz ara verdim 2 hafta kadar sonra az agırlıklarla çalışarak bileğimi zormaladan güçlendirdim ve agır gidrdiğim zamanlarda da çok dikkatli davrandım ve bileğimi sararak çalıştım şu an hiç bir etkisi kalmadı...

3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ilaçlı tedavi bende işe yaramıştı
    hergün sabah akşam naprosyn jel sürdüm üzerine bez bağladım, voltaren sr75 içtim...
    sana aynen kullan demiyorum,
    sadece yaptığımı söylüyorum...
    haa bir de hala antremanları hafif tempoda götürüyorum

4. Tugrulakagunduz

Tugrulakagunduz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederm arkadaslar,bende su anda bilek dinlendurici alterli bandaj kullanıorm ilac kullanıorm idman yapmıorm 1 hafta snra baslycam tekrar ıdmanlara bakalım ne kadar etkısı olmus :/

5. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    İlaçlı tedavi denemedim denemeyi düşünüyorum benimde triceps çalışırken dipste sakatlanmıstı 1 hafta yapmayıp sonra tekrar devam etmistim arada sırada max agırlık kaldırdıgımda sıkısıyor buna çözüm olarak badanaj takmaya başladım ağırı minumum azaldı

6. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    Benimde bileğim sakatlandı 2 aydir gecmek bilmedi. 2 filtren bitirdim sardım sarmaladim yok hala geçmedi. Bende actım hiçbirşey yapmiyorum kendi haline bıraktım.

7. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Voltaren diye bi jel var onu öneririm yanındada kalsiyum hapı yazdı aile hekimi 1 haftadır kullanıyorum çok fark etti bilginize.

Sayfayı Paylaş