bilek ağrısı(acısı) lütfen bir bakın

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve nickyok tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nickyok

nickyok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spora vücut bakımından yorulduğum için 2 hafta ara vermiştim ve pazartesi günü bileğimi hiç zorlamadım fakat bileğimde ağrı oluştu bileğimde şişlik yok öle normal duruncada ağrımıyor sadece şınav pozisyonunda elin avuç içine baskı uyguladıgında bileğim çok fena acıyor hangi bilek diye soracak olursanız güçsüz bileğim yani sol bileğim eczaneden krem türü bir şey aldım işe yarar mı geçmesine yada çok uzun sürermi bu ağrı bir an önce spor yapmak istiyorum dediğim gibi şınav pozisyonunda acıyor ve şişlik yaa parmakalrda uyuyşma karıncılanma vs yok çok şiddetlide dğeil şınav pozisyonunu aldığımda acıyor yani ne yapmalıyım nedne olmuş olabilir üsütne yattığım için olabilirmi ne önerirsiniz

2. brhmcr

brhmcr Guest

Buyuk ihtimal ters hareket veya ustune yatmak,

Birkac gun bekle zorlama, minimum oynat, hafiflemezse muhakkak doktora gozuk.

3. nickyok

nickyok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ciddi bir şey olabilirmi sağa sola oynatırken acımıyor ama aşağı yukarı doğru oynattığımdan en yüksek ve en alçak seviyedeyken acıyor zaten bir başlayam dedim bilek ağrısı çıktı bu bilek ağrıları çok uzun sürüyormuş o kdr süre nasıl dayanacaz bakalım

4. brhmcr

brhmcr Guest

Cok ciddi birsey olsa su an bu yazdiklarini yazamazdin, sen dikkatli ol birkac gun hafiflemezse doktora git, hergun de bakim sinav oluyor mu diye deneme.

5. nickyok

nickyok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol cevapladığın için eczaneden bir krem aldım incilmelerde ve burkulmalarda iş görüyormuş onuda srecem bileğide dinlendirecem inş bir an önce iyileşir bileğim spora baya bağlandım :D

6. nickyok

nickyok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her gün dükkanda çalıştırıolar ki beni babam helvacı helva açarken yardım ediyorum zaten yardım etmessem yazık bana da biraz ara vermem lazım galiba bileğimi uzun süre dinlendirecem gibi gözüküyor burdaki doktorlarda iş yok parmağım çıkmış hemde zdelenmiş 5-6 tane krem verdi yolladı burada yaşlı bir amcan var o takıverdi parmağımı yoksa ayvayı yicedik :D hm birde parmak zedelenmiş doktorun veriği kremi sürdüm ama doktor beni başından defetti yani doktora hiç gidesim yok sinir olup geliyorum bazen buradaki o kırık çıkıktan anlayan amcalar olmasa çok çekecceğimiz var yani :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:07 ----------

öncedne yaşadığım bir olay

Sayfayı Paylaş