Biga da vg

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ducker tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çanakkale 18 mart üni. kamu yönetimine girdim.bölümüm biga da ve saınrsam bi 4 yıl kadar orda yaşayacağım.orda oturanlar yada okumuş olan arkadaşlar okul civarında yada biga da spor salonu var mıdır?
    varsa yakın mıdır? yardımcı olursanız sevinirim..:eek:

dumbellllsbench_Oweightlifter

2. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    en son 3-4 sene önce oradaydım hic bir salona rastlamadım ne lapsekide ne bigada sadece canakkale merkezde görmüstüm 1-2 tane... umarım ben gittikden sonra acılmıstır bitane oralara veya ben görmemisimdir.

3. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yapma hacı :S internette vardı bişiler ama oraları tam bilmediğim için.çok kötü duruma düşeriz o zaman :S:S

edit: kişilere nickleri dışında hitap yasaktır..

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2009
  4. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bende 5-6 yıl önce 5 yıl yaşadım bigada :D orası çok gelişti... belki bulursun tek hatırladığım orada karate salonu vardı?

5. grandra

grandra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bigalıyım evet ada mahallesinde karete salonu var ve bide bady salonu ikiside mevcut artı orturda da var

6. yakuza283

yakuza283 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Orturdaki spor salonu tekrar faaliyete geçti haberiniz olsun, bu akşam iş çıkışı bir gidip göreceğim, kaydolmayı düşünüyorum.

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ada mahallesinde var orturda var bide ada mahallesinde karete salonu var ilyas bayramda filan güreş salonu var bana kalırsa ada mahallesindekine git bende gidiyorum oraya ortura gitme sakın aletlerin çoğu eksik iyi çalışamassın adam orda bırakıyo seni kendin çalışıyon sana hareket gösteren filan yok 1 gün gittim bıraktım 75 tl di adadaki 70 tl hoca hem yardımda ediyor ortura gidersem sadece göğüs makinesi var ama üst göğüs alt göğüs bunları çalışamadığım için gitmiyorum ada mahallesindeki hepsi mevcut bi bak derim

8. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bigada meslek yüksek okuluna yakın spor salonu arıyorumda yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar acil

Sayfayı Paylaş