Biceps şişkinliği acil yardım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Chucky91 tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Chucky91

Chucky91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar bilgisi olan lütfen cevap atsın. Bugün ya dambıl fly yaparken ya da cable crossover yaparken sağ bicepsimi zorladım. Şuan kaslarımı sıktığım zaman sanki sağ bicepsim kopmuşta yana kaymış gibi sol kısmı yani iç kısmı acayip şişiyor. Bel tarafına bakan kısmı iç taraf yani. Sizce nolmuştur bu saatte doktora gidemiyorum yarında pazar. Başına gelen bilen lütfen yorumlarını eksik etmesin.

2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    fotoğraf atarsanız daha açıklayıcı olur bence

3. Chucky91

Chucky91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Fotoğrafta tam anlaşılmıyor ancak şöyle anlatayım. Yan normal duruyorsun hazır ol duruşu. Bicepsin iç tarafı yani kasın bel kısmına doğru bakan kısmı. Koltuk altının hemen aşağısı. Ağrıyan yerde bicepsle koltuk altının birleştiği yer. Dambıl fly yaparken ya da incline bench press yapılırken zorlanılan yer. Bileklerimden çok çektim yağ bezeleri yüzünden. Bide bicepsimde de oluşmuşsa direk ameliyat yoksa sönmez orası umarım geçici bir sıvı birikmesidir. Şimdilik kas gevşetici sürdüm pazartesiye kadar bekleyeceğim.

Sayfayı Paylaş