biberiye çayı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Hüseyin özbay tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Hüseyin özbay

Hüseyin özbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Öncelikle merhaba
    Düzgün beslenmeme sürekli cardio yapmama rağmen hala istediğim sonucu alamadım ve 30 dk koşu yorum 10 dakka kosan arkadaşım benim 5 katım kadar terliyo bi arkadas spora gelmeden önce bi fincan biberiye çayı iç gel o zamanda terleyip kilo veremiyonmu ben seni goruyum felan diye çok iddalı konuştu varmı aranızda biberiye çayı kullanmış ve bana yardım etmek birileri

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Aldanmayin kanmayin böyle seylereeeee,denemeyin ne oldugunu bilmediginiz seyleri.

doxux bunu beğendi.
  3. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Biberiyeyi bir çok yemekte baharat olarak kullanıyoruz dolayısıyla çayınında bir zararı olacağını düşünmüyorum.Yararı var mı derseniz, zayıflamaya bilemem ama yörük nenem hazmı kolaylaştırdığını söyler içerdi.

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Daha önce biberiye çayının faydalı olduğu ile ilgili bir şey duymadım...

5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Hafızayı güçlendirir Konsantrasyonu arttırır Hazımsızlığı giderir Kabızlığı giderir Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır Bağışıklık sistemini güçlendirir Kan dolaşımını arttırır Beyin ve kalp gibi hayati organlara daha fazla oksijen taşınmasını sağlar Baş ağrısı ve migren ağrılarını hafifletir Stresi azaltmaya yardımcı olur - See more at: http://www.bitkicaylarininfaydalari.com/biberiye-cayinin-faydalari/#sthash.CI7U66Oo.dpuf

Kullaniyorum su atmasi da ayri bir arti.

6. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bazi kisilerin metanolizmalari yavastir,ozellikle sifir kan gruplari bnm gibi , sofra tuzu tuketmek zararli oldugu icin merabolizmayi biberlerle yesil cayla uyarmak gerekir. Ben eskiden biberiye urunleri ve yesil cay kullanmazdim. Uzman tavsiyesi ile Kullanmaya basladim eski yorgunlugum ciddi sekilde kayboldu. Tavsiye ediyorum. Metabolizmamin hizlandigini antremanlarda yada dinlenme gunlerimde terledigimi enerjik oldugumu gonul rahatligiyla belirtirim.Basur deilsen kullanmanda sakinca oldugunu dusunmuyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Hüseyin özbay

Hüseyin özbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Hocam tadı nasıl çokmu acı?

8. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aci degil zaten cogu degisik bitkilerle karisim halinde satiliyor.isirgan otu,zeytin yapragi gibi . Bal karistirirsan icimi gayet guzel.

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İyi tavsiyeler neden hep gözden kaçıyor?

Biberiye çayı içmek istiyorsan iç. Zararı olmaz ama yağ yakımı için herhangi bir etkisi olmayacak. Yağ yakmak istiyorsan daha az ye. Bu kadar.

Bekci bunu beğendi.
  10. Hüseyin özbay

Hüseyin özbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    6 ayda 14.5 kg verdim gözledim görülür değişim oldu çevreden aldığım yanıtlarda çok güzel ama son 1 1.5 ayda ne yaparsam yapiyım kilo veremez oldum beslenme programını değiştirdim karbonhidrat iyice kıstim yağı minimuma indirdim ama sonuç yok karnitine verecek param yok belkide bu yüzden böyle saçma şeyleri araştırıyorum

11. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Daha az ye. Sorunun çözümü bu.

12. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler once sunun farkinda olmak lazim,aci yiyerek yada farkli besinler yada iceceklerle yag yakilir yada yakilmaz, burda olayin espirisi metabolizmayi uyarip hizlandirarak,hucrelerde enerji uretimini artirmak.yani mevcut yaglardan once gunluk hayatta beslenme hatalarini tolere etmek, vucudu uyanik tutup tuketilen besinleri yakmak. Tume varim yurutulurse , bazal metabolizma hizi yuksek insanlar ne yerse yesinler kilo almalari zor.cevrenizdeki canli ornekleri dusunun. Uykuya az ihtiyac duyarlar. Dogustan gelen bir nimet.Vs.Metabolizmasi yavas olanlarda kilo almaya cok yatkindirlar,cunku besinlerden enerji uretimi daha azdir.vucut tembeldir.disardan mudahele ile %30 lara kdr metabolizma hizlandirilabilir.

13. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    yeşil çayın da metabolizmayı hızlandırdığı için kilo vermeyi kolaylaştırdığını biliyorsundur heralde? günde 2-3 bardak içiyorum ben, faydasını gördüm.

Sayfayı Paylaş