Bi kaç soru çok önemli

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve feradini tarafından 21 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. feradini

feradini Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Değerli arkadaşlar,abiler... Ben 17 yaşında bi gencim, ne zamandır Body`e başlamak istiyordum... màlum zaman artık geldi en kısa sürede gidip yazılıcam bi salona !

yanlız bilmediğim bazı şeyler var! soruyorum

Böyle bir vücudum olsun istiyorum... en azından şimdilik :)

böyle bi vücut için kaç yıllık vede nasıl bi çalışma gerekir... vessayire detaylarıyla anlatırsanız çok memnun olurum. şimdiden sağolasınız ,)

bench_O​

Son düzenleme: 21 Şubat 2011
  2. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ya birakin bu mantiginizi herkez de ayni soru bi baslayin vgye gerisi zamanla gelir.

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    böyle bir vucut olsa daha gerisini anlayamadım yaag % si çok düşük hacim gerketiren bir vucut

ne kadar olacagını bilemeyiz genetik fak çalışma dinlenme beslenme süren bu gelişimi kısaltacaktır

4. feradini

feradini Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    şuraya, adam gibi bişey yazdım.... trip atacağına, bi üstte ki kardeşim gibi bişey yazsaydın ya en azından. neymiş efendim "birakin bu mantıgı vs vs." sen anadan doğma mı bodycisin? ne anladım şimdi ben senin bu yazdığın zamazingodan ?

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş biraz haklı bu spora herkes başlamadan önce bu foruma yazıyor şunu için kaç ay gerekli falan bende çok gördüm. Ama sana tavsiyem spora ilk adımı atman olacaktır bir adam onu 1.5 yılda yapıyorsa belki sen daha az gelişim gösterip 2 yılda yapacaksın bunu önceden bilemeyiz v.g de işte şu vucutlar için bu kadar ay çalışmalısınız gibi birşey söz konusu değil sizin beslenmeniz altyapınız uyku düzeni hepsi etkileyecektir, umarım istediğiniz vucuda kavuşursunuz ama 3 resimde birbirinden farklı biri hacimli biri hacimsiz.

6. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Biz kain miyiz? Anadan dogmayla ne alakasi var git calis zaman belirler senin calisma duzenine bagli

Uslubuna da dikkat et burasi kimsenin babasinin sitesi degil.

7. feradini

feradini Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    herhangi bi tahminde bulunmak için kain olmaya gerek yok panpa.. kasma rahatla !

ayrıca, uslup meselesine gelince; jajajajaja. diyorum bilmem anlayabildin mi? klavye teşhirciliği yapmayalım

ben sana küfür mü ettim? hakaret mi ettim? ne diye gelip laf salatası yapıyorsun ? yanlışın yanlış, savunman ondan da yanlış. bırak bu ayakları gerçek kimliğinle konuş! net karşısına geçip adamlık taslayanlardan olma! sana sövmedim hakaret etmedim. yoksa bi fikrin ya yazmazsın... ya da güzelce "böyle böyle kardeşim" dersin. bunları öğren. haa yok sen şuan şu yazdıklarım için yeni bi yazı hazırlıyorsan kendine git bi dışarı cık hava al kapat biraz pc yi gerçek karakterinle boy göster derim. bu konuda burda kapansın. dağılabilirsin

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş