Benim kilo verme şekli

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mrcixxx155 tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mrcixxx155

mrcixxx155 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam benim bu konuyu açma sebebim kendimi bu site üyelerine karşı borçlu hissediyor olmam :D Çünkü son 4 kilomu bu siteden topladığım bilgiler sayesinde verdim. Toplamda 2 ay içerisinde 16 kilo verdiğim için bende belki kilo vermek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir diye nasıl verdiğimi paylaşmak isterim :

Başlangıçta söylemek istediğim fazla birşey yapmanız gerekmiyor bunu bilin. Size çok zor gelebilir kilo vermek ama başlamayı kafanıza koyun ve kafanıza koyduğunuz anda başlayın pazartesiyi boşverin o anda başlayın kısıtlamanıza (kısıtlama diyorum çünkü artık diyet kelimesi insanlara korkunç geliyor...) hemen başlayın. Çünkü her dakika her gününüz değerli sizler için :D . Kısıtlamanız şu şekilde olsun şimdi aklınıza en sevdiğiniz yemek gelsin ve onu o kadar iğrenç düşünün ki soğuyun o yemekten nefret etmeye çalışın (bu çok önemli çünkü küçük tavizler yerine en büyük isteği köreltmek en iyisidir ...) baktınız ki düşünerek olmuyor bir gün o yemeği yapın ama sonunda içine öyle bir tuz koyun ki aldığınız ilk lokmadan dahi nefret edin... Daha sonra akşamları gün boyu neler yediğinizi düşünün mesela sabah 1 çikolata yemişsinizdir bu gayet normal yemenizde gerek bazen böyle şeyleri ama akşam bir daha yemeyin zaten o gün içerisinde yeterince ödüllendirmişsinizdir kendinizi .

Başlangıç başarılı olduysa çok iyi gidiyorsunuz sizden ikinci isteğim ilk iki hafta verdiğiniz 3-4 kiloyla kendinizi kandırıp hemen aynaya koşmayın çünkü o verdiğiniz kilolar vücuttaki su ve bağırsaklarınızdaki fazlalıklardır emin olun. İlk 3-4 kilonuzu verdiniz aslında buda çok iyi birşey ama sorununuz şu aynı hızda o oranda kilo veremezsiniz o kadar yavaşlar ki sıkılırsınız sakın sıkılmayın devam edin... Daha sonra öğünlerinizi küçültmeye çalışın mesela önünüze eskiden koyduğunuz kadar 1 tabak koyun ve daha sonra alın ondan 3-4 kaşık geri boşaltın bu gözünüzünde doymasını sağlar aslında.

Artık kilo vermeniz iyice zorlaşmış oldu çünkü vücutta oturdu ve alıştı artık ama artık bir yardımcınızda vücut oldu çünkü miğdeniz yeterince küçüldü ve artık fazla yemek istememeye başladınız. Buda en büyük düşmanınız nefsinizi yendiğiniz anlamına geliyor. Bundan sonra yapacağınız tek şey kalorilere bakmak . Mesela yediğiniz bir yiyeceğin kalorisinin yaklaşık kaç olduğunu bilmek o kadar işinize yarar ki . Seçim şansı tanır size lezzzetine değil sağlığına bakarak da seçim yapabilirsiniz artık . Hem az kalorili olup o kadar lezzetli yiyecekler olduğunu gördüğünüzdede şaşıracaksınız :D .

Son bir şey kaldı oda akşamları kaloriden kaçmak çünkü akşam yediğiniz bir şeyden yaklaşık 1 saat sonra yatıyorsunuz ve buda direk depolanmaya başlıyor . Ne yaptığımı söylemek isterim bu konuda mesela benim ailem akşam pasta yiyorlar (çünkü pek kilo problemleri yok :D ) bende sabredip o pastayı sabah yerim mesela çünkü sabah hareketli olucam duraksadığım pek bir vakit olmayacak ve büyük ihtimal onun kalorisini harcamaya yönelicem..

Sporu söylememe gerek yok zaten spor Allah'ın emri onsuz hiçbirşey olmaz :D

YAZININ TAMAMINI BİLE OKUMAYA CÜRRET ETMEYEN KİŞİ ZATEN O KADAR SABIRSIZDIR Kİ KİLO VEREMEZ ...

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de kısa sürede çok fazla kilo vermiş biri olarak söyleyebilirim ki; ayda 3-4 kilodan fazla vermeyin.Sarkmaları görünce kilo verdiğinize pişman olursunuz.

3. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Oturunca karnın 5 e katlanması gibimi :D bende iyi bilirim :(

Ali143 bunu beğendi.
  4. Burakshn

Burakshn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki sonra?

Bu kadar kısa süre içinde çok Kilo vermişsin. Peki sonra peniste küçülme veya başka bi değişiklik oldu mu? Bende Kilo vermeye uğraşıyorum ama bunu duyunca bi tereddüt ettim. Yani hızlı kilo verince kaslarda erimeye basliyormus O da kas olduğu için böyle bişey oluyormuş doğru mu

5. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır tabikide aksine penisim 2-3 cm uzadı kilo verdikten sonra (burdaki uzama değil aslında) deri altında yağ azaldığı için penisin dip kısmındaki deri geriye çekiliyor.
    Yani mesela atıyorum %20 yağ oranı varsa sen onu %5 yaparsan bence en az 3-4 cm farkedecektir.En azından bende öyle oldu.Eskiden ölçtüğümde 14cm çıkıyordu şimdi 16-18 arası değişiyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:43 ----------

Ha bide yazmayı unutşumum
    pegym diye bir site var towel raise adlı egzersizi kilo verdiğim dönemde 6 ay boyunca düzenli uyguladım hergün onun etkisi olmuş mudur bilmiyorum.
    baya takmıştım kafaya o zamanlar bu konuyu

6. mrcixxx155

mrcixxx155 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sarkma meselesinden bahsedeyim bende de oldu elbette ama evde düzenli spor yaparak 2 ayda dümdüz yaptim vücudu yazıda da değindiğim gibi sporsuz zayıflama iş değildir

7. Cembaba

Cembaba Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bi yazı olmuş kardeşim seni gönülden tebrik ediyorum e tabi arkadaşlar sporuda eksik etmeyin

8. ptaah

ptaah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben sporsuz kilo verdim.Spor şart değil.

Sayfayı Paylaş