benim icin onemli olan bir rus kizi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    senin bu yaptığını çok kişi yapamaz, tebrik ederim . Kız kendine karışılmasını istemiyorsa, sana ters ters cevap veriyorsa göstericeksin kapının yolunu. Takdir ettim cidden, gitmezdi zaten o kızla

2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    arkadaslar tek tek hepinize cok tesekkur ederim

2 gun once,is yerime bu kiz babamin eskisiyle geldi ve babama cok kirildigini,ona cok kirici mesajlar yazdigimi soylemis ve arkadasi da ondan ozur dilememi istiyormus ve konusmamiz gerektigini soylemis tamam dedim,ben ona mesaj atarim ozur dilerim diye,altan aldim oylesine ozur dilerim dedim,sinirlidim cok dedim(gerci bisey demedimde sirf altan almak icin)
    bana yazdigin seyler.. bilemiyorum arkadasimada kotu seyler soylemisin ne yapacagimi bilemiyorum yazdi
    ben bunun arkadasiyla konusmustum disarda ve nasil bir kiz oldugunu sordum o da bana bende emin degilim demisti, arkadasina kotu yolda oldugunu soyledim arkadasina aslinda cok iyi bir kiz oldugunu anlatim,arkadasi da hemen gitmis yapistirmis,her neyse
    bugun tekrar mesaj yazdim,yuz yuze konusalim yarin dedim,yarin off gunum,beraber vakit geciririz gine eski gecen gunlerdeki gibi dedim,yemek yapip yeriz,film izleriz dedim alisveris yapariz dedim)),yuz yuze konusalicak bisey kaldigina emin degilim ve bunu yarin yapamayacagim yapacak cok isim var yazmis?

simdi ben bu kafami hangi taslara vurayim ? kiz bana cok isim var diyor, calismiyor bile college gidiyor sadece ve bu da onun icin ne kadar onemli oldugumu ortaya cikariyor.,bu yazdigi sey beni cok sinirlendirdi,ulan ben sana unca isimin arasindan haftada 1 gun izin gunum var onuda sana ayirayim dedim beraber guzel vakit gecirelim,bana kirginsan aramizi duzelteyim diye,aslinda ben onu kirmadim sadece gercekleri soyledim ve onun iyiligi icin ugrastim,altan alayim dedim ve omuzum sakkatlandi ve canim bir kac gundur sikkin di ve o bana gine tesseli olur diye tekrar onunla olmak istedim..sunu anladim ki bu kizla sadece hafta sonlari beraber olabilirim yani (party gunleri)nedense o gunler cok havasinda geliyor is yerine falan bana o gunler o lazim degil,yarasa gibi sirf geceleri onunla olabilirim,ben bunu istemiyorum.

Bir gun pisman olacagini dusunuyorum ama bu ne yazik ki cok gec olacak,bir kere birisinden sogudumu olay bitmistir.
    bende boylece su omuz sakatligim iyice bir gecsin tam hiz sert idmanlara devam su an o kadar sert idman atamiyorum omuzum yuzunden,onumuzdeki sene cok farkli geliyorum..

3. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    ve iyiki bu sporu yapiyorum,cok mutluyum bu sporu yaptigima,bazen dusunuyorum bu spor olmasa ne yapacakmisim,en buyuk hayyalim hedefim tesselim bu spor..kiz,arkadas,araba,ev,bunlar gercekten gecici seyler,beslenme,salon aidati,supplement,kurler bunlar hepsi para,ama nasil mutluysaniz oyle yasayin arkadaslar bu dunyaya bir defa geliyoruz, Allah bizi bu yoldan ayirmasin,her gun bu hayalin ruyanin yolunda yurumek ne kadar guzel..

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum ben sana mesaj felan atma demedimmi birak kendiliginden o sana geri gelicek numarasini felan sil kontagi kes inan bana bu hep ise yaramistir :) bos yere mesaj atipta kafa patlamaya degmez..

5. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    eger mesajlasmaya devam edersen kiz senden bunalir bu sefer anladinmi, fazla ilgi alaka karsidaki insani bunaltir....

6. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu kızla hadi evlendigini varsayalım peki sen işe giderken gözlerin hep arakada olmuyıcakmı.hep aklını kurcalıycam acaba aldatıyomu eski alışkanlıkları varmı falan filan diye
    boşverr kızmıyok dünyada

7. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Hocam sanki sırf rus kızlarını kötülemek amaçlı yazmış gibisin :)
    ilk mesajında ki "o anlik zevki cikariyor gerisine karismiyor,normal sonucta rus kizi" cümlesiyle bunu belli ettin.
    Kendin söylüyorsun evlenilecek değil eğlenilecek bir kız ya da kadın bu.
    Ayrıca erkekler kızı değil de kız erkekleri kullanıyor gibi.

8. Şeyhül-islam

Şeyhül-islam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yazıyı tam okumadım çok ilgilendiğim konular değil ama başlıktakı rus kızı vurgusu beni rahatsız etti. Kadın kadındır hatta insan insandır kadın erkek fart etmez . Benim için önemli rus kızı yazarken bile ön yargıyla ve anlamsız bi başlık atıldığı fikrindeyim. İnsanları kimliklkerine göre nitelememek lazım.

moloday bunu beğendi.
  9. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    nasılsın? kendini nasıl hissediyorsun? İyisin umarım... ;)

10. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    kızla bir an önce ilişkini kes.olan sana olur,kız zaten hayatından memnun gibi görünüyor değişeceğini sanmıyorum.tekrar ediyorum bir an önce tamamen ilişkini bitir.kendine bile zarar verebilirsin bir kız yüzünden.

Sayfayı Paylaş