BEFORE-AFTER 09.10.16 - XX.XX.XX

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Tarik2 tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tarik2

Tarik2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu bölüme girince şaşırdım herkes çok iyi değişimler yaşamış bende yaşamak istiyorum ama hiç tecrübem yok araştırıyorum ama hep aynı bilgiler pek sonuç alamadım sizin tecrübelerinizle bu sonucu değiştirmek istiyorum spor salonuna halen üyeliğim var nasıl fit bir vücuda sahip olabilirim? Fazla yağları nasıl veririm? Bazı yazıları okuyorum kilo verirken kas kaybı da olur yazıyor kas kütlemi koruyarak nasıl kilo verebilirim? Hemen hemen her gün spora gidebilirim onun için nasıl çalışma programı izlemeliyim? Kaç SETxTEKRAR yapmalıyım? Ağırlıkları neye göre seçmeliyim çünkü spor salonunda bir sefer düşük ağırlık diğer sefer çok ağır yapıyorlar bunun anlamı nedir? Bu soruları cevaplamaya çalışırken işinize yarar mı bilmiyorum ama aşağıya bir kaç bilgide yazıyorum belki işinize yarayabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim ve şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Kilo: 72(kg)
    Boy: 169(cm)
    Vücut yağ oranı: %17.XX(4-5 Ay önce)
    Kilo vermek için ihtiyacım olan kalori: 2808(kcal)
    Kilo verebilmem için ihtiyacım olan kalori: 2408(kcal)

IMG_9704.PNG IMG_9705.PNG

2. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Zaten ole cok bir kas kutlen yok yag oranini dusurmeye bak haftada 2 gun kardio ekle kosunu yap beslenmeni duzenli tut bu arada agirlik calismalarinada devam et insallah hedefine ulasirsin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Yağ oranını düşür kas kütlesi eklemeye bak 10-12 tekrar yeterlidir 12 tekrar sonunda 1 kere daha kaldırmayacağın ağırlık tercih et.

Sayfayı Paylaş