Bazı sorularım var vucut gelıstırme ıle ılgılı...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yavuzbb tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yavuzbb

yavuzbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 4 aydır spor yapıyorum ıyı gelıstıgımı dusunuyorum artık yumurta yemekten fenalık geldı... ben ınce kas yapısına sahıp olmak ıstıyorum guclu ama hayvanı bı gorunum degıl yanı... eger proteın kullanırsam boyle sısermıyım yada proteın kullanarakta ınce kas yapısına sahıp olabılırmıyım... Gercekten konuya hakım olan bırılerı yazarsa sevınırım...

Acıkcası ben ırı yarı olup gucsuz olmaktan korkuyorum... yardımcı olursanız sevınırım...

2. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    senin demek istediğini anladım ztn öyle iri olmak kolay değil iri olmak istersen hacim çalışması yapmaslısın yapmazsan zaten aşırı bir şey olmaz

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merhaba foruma hoşgeldiniz,

Lütfen forumda ki konulara goz atınız. Protein tozu nedir ?
    Sizin sorularınıza burada bir çok kisi gulecektir. Protein tozuyla kimse şişmez, bu ürünler ilaç değil. Peynir altı suyu veya yumurtadan elde edilen bir Gida ürünü hiç kimseyi sisirmez merak etmeyin.

Forumda 100 lerce makale var biraz okuyup bilinclenmenizi öneririm.
    Son olarak forum kurallarına göz atınız. Başlığınız forum kurallarına aykırıdır .

Saygılar

4. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sana saygı gösteriyorum ama böyle sorular çok gördüm mesela "adam diyor hocam ben 3 ay spor salonuna kaydolcam ama Arnold gibi de olmak istemiyorum bu zaten öyle 3 ayda, 1 yılda olacak şeyler değil emeğe saygı"

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş