Barmenlik ve Gösteri(Trip)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve online253 tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Değerli arkadaşlarım abilerim kardeşlerim diyerekten konuya giriyorum :)
    Ben eylülde 18 yaşıma girdim bar ortamına gireli çok oldu fakat babamın işi yüzünden ankaraya geldik burda yine bi arkadaşımın yardımıyla çankayadaki no name club a barboy olarak giricem büyük ihtimalle şuanda Amerikan kültürde ingilizce eğitimi görüyorum seneyede istanbuldaki MSA da barmenlik kursuna gidicem insanlarla iletişimim çok iyi, alkollü alkolsüz koktyler fln olsun bu işle uğraşmayı çok istiyorum babamında desteği var bu konuda insanlara hazırladığm içkileri ikram etmek onlarla dertleşmek, konuşmak ,tanışmak onları güldürebilmek çok hoşuma gider ve severek yapıcağımdan eminim tek sorunum ve merak ettiğim şey videolardaki barmenleri fln izliyorum bu şov işini nasıl yapıyorlar nasıl çalışıyorlar yani işin şov kısmını nasıl yapıcam nasıl eğiticem kendimi prestj sahibi bir barda barmenlik yaparken gerçek şişelerle mi çalışarak başlıcam nasıl olucak sonuçta yeni başlıyınca bunları düşürücem vs vs yani çok uzattım bilen varmı bu şov kısmını nasıl çalışıcam :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=60GJ0dJ1xmE#!

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Sen hiç emeklemeden koşmayı öğrenen gördün mü ? :) kıra çarpa öğreniceksin... Tabi ki eline 100 lerce liralık içkileri vermiycekler içine su doldurucaksın boş şişelerin çalışıcaksın anca öyle olur bu işler düşe kalka öğreniceksin :) böyle videoalrı izlemeye devam et az buçuk birşeyler kaparsın. tabiki el çabukluğuda çok önemli sihirbazlık gibi tıpkı :)

Sayfayı Paylaş