baltalı keçi lor peyniri

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve letsev tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Is yerinde radyo dinlerken reklami ile karsilastim. Sanirim pahali bir urun cunku reklamda seckin marketlerde diyor :)

3. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    tadı güzel, değerleri iyi lakin pahalı. 300g'ı Migros'ta 5,6TL. ben Yörsan Lor peyniri kullanıyorum. %20protein, %2yağ. Pekdemir'de 500g'ı 3,5TL.

letsev bunu beğendi.
  4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    %20 değil 19 vede pekdemir nedir nerdedir yani heryerde olmadığı kesin genel fiayatı ise 4 30 gibi birşeyeydi yörsan lor peynirinin. keçi sütü loru hem protein açısından hemde yağ oranı açısından tercih sebebi olabilir yörsanın lor peynirinde 2.2 yağ oranı var. 2 katı yani.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:08 ----------

hehe bakma ona sen lörsan lor peynirinin hemen yanında duruyordu migrosta. seçkin dediği migros, carefur, metro yani genelin alışveriş yaptığı merketler.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Yok ya benim duydugum gunluk keci sutu. Letsev denemeni ve tecrubelerini aktarmani rica ediyorum bu sutu :) Ama o da seckin marketlerdeymis haberin olsun.

6. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Carrefour'da görmüştüm. Bana pahalı gelmişti değerleri ne kadar iyi olsada. Bende yörsan kullanıyorum 500 gram 2 - 3 günde bitiyor.

letsev bunu beğendi.
  7. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Baltalı Keçi Loru gerçekten mükemmel. Laktoz hassasiyetim var bu ürünü rahatlıkla tüketebiliyorum. Tadı da enfes... Hem Keçi olduğu için ÇOK SAĞLIKLI hem de %1 yağ içeriyor, gg de satanlar da var. Bazen bir tek Metro da bulabiliyorum, ama google a yazın, satış sitelerinde dönem dönem çoklu paketler halinde satılıyor, şu anda da satanlar var. Migros getirmiyor, bazen çok nadiren Carrefour Hiperlerde bulunabiliyor, fiyatı 7.50 TL ydi en son Carrefourda. Ama Carrefourlara 2 aydır falan gelmiyor hiç, telefon açıp soruyorum sürekli. :)

Sayfayı Paylaş