Bakın Köpekler Bakın. Doyun! (Motivasyon)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -hitman- tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Yaver kardeşim peygamberden örnek verdin, Serenay'a demediğini bırakmadın, bu ne yaman çelişki ? :)

Son düzenleme: 23 Kasım 2014
    maietnigri bunu beğendi.
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    serenay karşıma çıksa elbette bunları söylemem. güzel kızsın, hoşsun, kalbin de çok temiz, çok kaliteli bir insana benziyorsun, çok da mütevazisin aynı zamanda, derim.:)
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Kasım 2014 ---
    tamam itiraf ediyorum, bulduğun çelişki karşısında şu an kıvranıyorum :) demek ki en önce benim ders almam lazım. :)

ali5771 ve Bekci bunu beğendi.
  3. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam yardın sabah sabah sesli güldüm :)

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    gülücükleriniz hiç eksik olmasın hocam, hep gülün inşallah :)

Bekci bunu beğendi.
  5. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Eyvallah

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    gerek kadınlar yada erkekler açısından kesin şunu beğenir yada şunu beğenmezler diye düşünmek saçmadır insan bu sonuçta yetiştirilme tarzı eğitim durumu hatta hobileri yani çok kitap okumak turlara katılıp ülke ülke gezmek gibi siyasi görüşü yaşam standartına göre ve yaş durumuna göre insanların tercihleri değişir madem ki vg sitesindeyiz bir kızın sizin kaslı olmanızı istemesi için sporla içli dışlı olması lazım genelde bu böyledir yoksa tecrübeyle sabittir kilolu kızlar spor yapmayan zayıf kızlar pek kaslı erkek istemez elimde tutamam diye ve siz fitken o göbekliyse yine kendini sizin yanınızda kötü hisseder ha severler mi kaslı erkekleri severler tabi ama uzun vadede işler değişir ayrıca kimsenin iç dünyasını bilemeyiz bayanlar biz erkekler kadar ifade edemiyor bazı şeyleri örneğin biz erkekler victoria secret mankenlerini yada bikini modellerini sevdiğimizi söyleyebiliriz bir bayan kaslı erkekleri beğendiğini yanıp tutuştuğunu söylese tabiki çeşitli çirkin sözleri söylüyor erkekler ha ben öyle biri değilim ama çoğu erkek ileri geri konuşur durum böyleyken bayanlar gerçek düşüncelerini söyleyemiyorlar ayrıca kaslı olmanız olmamanız önemli değil bunu yazmıştım öğrenciyken hadi neysede öğrencilikten sonra hayattaki konumunuz önemli duruma gelir başarılı bir iş hayatınız varsa kariyeriniz sağlamsa iş bitmiştir zaten başarılı bir insana karizmada gelir herkesin saygısını kazanırsınız arkanızdan derler şu adamda her işi hallediyor çok zeki biri işte bu böyledir artık boşuna kaslarınıza yakışıklılığınıza güvenmeyin iyi eğitim alın hayatta başarılı olmaya bakın sonrası gelir zaten şuda var bir kadını etkilemek için sadece tek şey önemli değil birden çok şey önemli yani sadece param var yada kasım var diye bir kadını hayat boyu mutlu edeceğinizi düşünmeyin ama en iyi aşk lisede yaşanır derim çünkü kızın sizden kariyer konusunda beklentisi yoktur kas beklentisi hatta tip beklentisi bile az girişimci olun ağızınız laf yapsın çok güzel kızlarla sevgili olursunuz

Bekci ve derin_aker bunu beğendi.
  7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    inanır mısın lisede tek bir kızla konuşmuşluğum yok. yani bırak çıkmayı, gidip de kalemtraşın var mı diye bile sormadım hiç. bizim lise müdürü , nur içinde yatsın, bir kızla erkeği yanyana görünce jopla döverdi. lisenin önünde bekleyen ekipten alırdı jopu, onunla döverdi.

derin_aker bunu beğendi.
  8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    benimde olmadı inanmazsın müdürde öyle herşeye karışan biride değildi nedeni aile sorunları maddi sorunlar derken kendi derdime düşmüştüm okulda utangaç ezik bir tip olarak tanıyorlardı beni hatta lise 2 de bir kıza çıkma teklifi etmiştim kızda dalga geçmişti seninle çıkarım demişti okulun bahçesine kadar :) ama gözlemciydim tabi hep bakıyordum tipsiz ağzı laf yapan ne kadar çocuk varsa yanlarında kız arkadaşları vardı onun için yazdım lisede aşk işleri kolay diye ama şimdiki aklım olsa şartlar ne olursa olsun daha girişimci olurdum

Bekci bunu beğendi.
  9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    lise3 te ilk dönem devamsızlık sayım 20ye dayanınca bizim müdür babamı çağırmıştı. neyse baya fırça yedikten sonra müdür babama: "abi bak bu devamsızlık normal değil, bu çocuk ya kız peşinde ya da örgüte girmiş" deyince , babam: "yok be müdür, bu salağa kızlar bakmaz da, ama örgüt işi olabilir"
    halbuki bilardo salonuna gidiyordm.

Ivedone, Created By Loss, Bekci ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu konu karakolda biter,hiç bulaşmıyorum;)

11. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Yemek saatlerini ayarlamak ve ileride güzel bi meslek için calısmak olayımız

neverbackdown. bunu beğendi.
  12. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hardocre bodybuilding diye tabir edilen durum bu iste hayatini agirlik kaldirmaya adamak getirisi ne derseniz fit ve kasli bir vucut ancak mesele bu degil mesele bence insanin kendisiyle olan yarisi kimisi daha cekici kimisi daha guclu gorunmek icin yapiyordur ama bunlar gorunen sebepler isin aslinda yatan sebepse kisisel tatmin kesinlikle aynaya baktiginda pump hissini doya doya hissetmek kaslarda...

Sayfayı Paylaş