Bacak Govde Dengesizligi..Yardimmm..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve medcezir tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. medcezir

medcezir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    merhaba..ben 4 aydir bb yapiyorum boy 180 kilo 60..benim problemim bacaklarda gerci bu benim hatam 4 aydir dogru durust hic bacak calismadim ve bu nedenle govdem alt tarafa gore daha genis..bariz belli oluoo.simdi hem ust hem bacak calismak istiyorum.aklimda soyle bisey var ne kadar dogru olur bilmem ama..haftada 3 gun calisiyorum.1 gun sadece bacak icin ayirip 3+1 mi yapsam acaba?Fikirlerinizi bekliyorum...

2. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    bir süre üst bölgene fazla önem vermeden alt bölgeye çalışmanı öneririm. biraz simetriyi yakaladıktan sonra hem üst hem alt için tamamlayıcı bir program uygularsın. haftada 2 gün bacak çalış.

3. medcezir

medcezir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    bu dedigin benimde aklima yatti ama nasi bi program uygulamaliyim bana bi program onerebilirmisin bacak icin resimli..hacim icin

4. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    tabikide güzel olur. bacak kasları vücuttaki kasların yaklaşık %50 sini oluşturur çoğu kişi ihmal eder tabi anatomi de çok önemlidir. bacağı hacim olarak büyütmek zordur. ama çalışırsan tabiki sonuç alırsın. ii çalışmalar

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Arama yapmadan yeni başlık açmayınız. Bak üç başlık aşağıda bacakla ilgili bir başlık var o başlıktaki mesajları merak edip okusaydın farkederdinki aynı senin durumuna benzer bir konu açıklanmış ben yinede linki koyuyorum:

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=10928

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Durumlar benzer çünkü aynı kişiler :D Ayrıyeten bu başlık diğerinden 10 gün önce açılmış ;)

Ama diğerinde daha fazla bilgi olduğu için bunu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş